İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Albaraka Türk Ankara Gişe Yetkilisi Yardımcısı Alımı 2015

Albaraka Türk Banka Ankara İşi Personel Alımı İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Katılım Bankaları arasında köklü finans şirketleri arasında yer alan Albaraka Türk Ankara ilimizde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımına devam ediyor. Banka’da çalışmak istiyorsanız ve açık kadrolar hangileri merak ediyorsanız banka tarafından henüz yeni olan bir ilanı sizlere aktarmak istiyoruz. Gişe Operasyon Yardımcısı olarak alınacak olan personeller servis departmanı tarafından yürütülen işlemlerde müşteri ile yüz yüze görüşme sağlayacak ve işlemi sonuçlandıracak,ayrıca kendisine verilen  limit ve yetkiler doğrultusunda tüm görevlerini yerine getirmekle görevli olacaktır. Ankara ilimizde ikamet ediyorsanız ve herhangi bir şubesinde çalışmak istiyorum diyorsanız bu kadro için aranan kriterleri aktaralım.

Albaraka Türk Katılım Bankası İş İlanı 2015

Mobil Gişe Asistanı Yardımcısı olmak istiyorum diyenler bankanın kriterlerine uygun olması gerekmektedir.İlana başvuru yapacak olanlar Üniversite Mezunu ve Erkek olması gerekmektedir.Tecrübesiz adaylarda başvuru yapabilir. Gerekli Eğitimler verildikten sonra ihtiyaç duyulan şubelerde iş başı yapabilir. İşte aranan şartlar.

Mobil Gişe Asistanı Yetkilisi Yardımcısı Olmak İçin:

♦Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık eğitim veren bölümleri veya Fen Edebiyat fakültelerinin Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun,
♦Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmak isteyen,
♦Analitik düşünme yeteneğine sahip,
♦İletişim kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü olanlar,
♦Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,
♦Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.

Yukarıda yer alan şartları taşımanız durumunda Albaraka Türk Katılım Bankasının bir parçası olabilirsiniz. Başkent Ankara’da ikamet edenler için ve finans sektöründe iş arayanlar için değerlendirilmesi gereken ilanlardan birisi daha. İş Başvurusu yapacak olanlar alt kısımda yer alan kırmızı renkli bağlantıdan CV Bırakabilir ve firmanın iletişime geçmesini beklemeye koyulabilir.

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan TurklandBank 2015 Personel Eleman Alımı İlanı başlıklı makalemizde 2015 Yılı Tecrübesiz Banka İş İlanları, Turklandbank Banka İş İlanları 2015 ve Turklandbank Genel İş Başvurusu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.