İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Burgan Bank 2016 Yılı Gişe Yetkilisi Alımı İş İlanları

Burgan Bank 2016 Yılı Personel Alımı İş İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Kuveyt merkezli olan ve ülkemizde de faaliyet gösteren bankalardan biri olan Burgan Bank, 35 yıllık deneyimi ile hizmetlerini sağlamaya devam etmektedir. Burgan Bank’ın çeşitli illerde birçok boş pozisyon için personel alımları yaptığı bilinmektedir. Bu doğrultuda Burgan Bank’ın Türkiye’deki iş ilanlarına bakılacak olursa, çeşitli illerdeki Burgan Bank şubeleri için birçok pozisyonun boş olduğunu ve bu pozisyonlar için yönetici, gişe yetkilisi, kredi uzmanı gibi personel alımlarının gerçekleşeceğini söylemek kesinlikle doğru olacaktır.

BURGAN-BANK-IS-ILANLARI-2016

Bankacılık sektöründe çalışmayı düşünen ve Burgan Bank’ın istediği koşulları karşılayan adaylar iş başvurusunda bulunarak Burgan Bank kurumu bünyesinde çalışma şansını elde edebilirler. Burgan Bank’ın yönetici adayları aradığı da bilinmektedir. Yönetici adayı alımı yapacak olan Burgan Bank’ın en avantajlı kriteri ise tecrübe şartının olmamasıdır. Dört yıllık üniversite mezunları ya da üniversite son sınıf öğrencilerinin başvurabilme imkanının olması, öğrenciler tarafından yoğun ilgi görecektir

– 2 yıllık Yüksekokul veya 4 yıllık Lisans mezunu,

– En az 1 yıl şube gişe bölümü deneyimi olan,

– Sahte para eğitimi almış,

– Cari Hesap İşlemleri ve bağlı mevzuat konusunda bilgi sahibi,

– Sosyal, girişken, analitik düşünebilen,

– Seyahat engeli olmayan,

– İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olan adaylar başvuruda bulunabilirler. Bu koşullar Burgan Bank İstanbul Gişe Yetkilisi alımı için belirtilen kriterlerdir.

Burgan Bank’ın personel alımı koşulları alım yapılacak pozisyona ve alım yapılacak bölgeye yani ile ve ilçeye göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla başvurulardan önce adaylardan istenen kriterleri ve başvuru şartlarını detaylı, dikkatli bir biçimde okumanız tavsiye edilmektedir. Başvuru koşullarının tam olarak okunup başvuruların ona göre yapılması başvuru neticesi açısından her zman önemli bir rol oynamaktadır.

Genellikle İstanbul ilinde personel alımlarına yoğunlaşan Burgan Bank, Kocaeli, Adana, Eskişehir, Antalya ve Ankara gibi şehirlerde bulunan şubelerine de personel alımları yapmaktadır. Tüm bunlar ile birlikte Burgan Bank bünyesine genel başvuru ilanı altından iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kriterlerinize uygun bir pozisyon boşaldığı zaman banka sizinle iletişime geçebilir ve size iş teklifinde bulunabilir.

Burgan Bank İş İlanları 2016

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/

Bir önceki yazımız olan Gökşin İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde 2016 Yılında Harita Teknikeri Alımları, Gökşin İnşaat Mühendis Alımları ve Gökşin İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.