İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Burgan Bank İstanbul Banka Personeli Alımı İş İlanları 2015

Burgan Bank İstanbul Bankacı Alımı İlanı Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Yabancı sermayeli ve Kuveyt Merkezli bir banka olan Burgan Bank İstanbul ilinde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere en az Önlisans Mezunu Bankacı Alımı yapmaktadır. İstanbul’da ikamet edenler ve Bankacılık sektöründe iş arayanlar için iyi bir fırsat diyebiliriz.Daha önce Operasyon Yetkilisi kadrosunda çalışmış ve deneyim sahibi olanları kadrosuna katarak genişletmek isteyen banka insanlara bu alanda çalışmaları için fırsatlar sunmaya devam ediyor.Gişe İşlemlerini eksiksiz bir biçimde tamamlayacak,Kıymetli evrakların takibini yapacak ve bu işlemleri eksiksiz bir biçimde yerine getirecek yeni çalışma arkadaşları arayan banka bu pozisyonda görevlendireceği personellerde bazı kriterler de aramaktadır. Bunlara değinelim.

Burgan Bank Kariyer

 

Ülkemizde oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye kaydeden ve yeni şubeler açma yolunda emin adımlar atan Burgan Bank Üniversite Mezunlarına ve MYO Mezunlarına bünyesinde çalışmaları için olanaklar sunmaktadır.Alt kısımda belirtilmiş olan şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız Finans Sektörüne girmenize engel bir durum yoktur. İş Başvuruları şuan alınmakta olup değerlendirmeye girmek istiyorsanız işte size fırsat.

Burgan Bank İstanbul’da Çalışacak Personellerde Aranan Kriterler

♦En az önlisans, tercihen lisans mezunu olmak.
♦Operasyon Yönetmeni pozisyonunda en az 5-6 yıl çalışmış olan,
♦Şubede yapılan tüm nakit işlemlere hakim,
♦Kredi ve dış ticaret bilgisi olan,
♦Müşterek muhafaza kurallarına hakim,
♦Kasa sayım ve mutabakatı konusunda tecrübeli,
♦Mevzuat ve uygulamalara hakim,
♦Bireysel krediler konusunda tecrübeli,
♦İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden ikamet eden,
♦Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Belirtilmiş olan şartları taşıyorsanız altta sizler için verilmiş olan kırmızı renkli bağlantıdan Burgan Bank’ın bu ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. İyi bir kariyer hedefiniz varsa ve yükselmek istiyorsanız,Bankacılık alanında deneyim sahibiyim iş arıyorum diyorsanız bu ilanı kaçırmayınız. İlana başvuru yapanlar CV Göndereceklerdir. Kendilerine olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanmaktadır.

Burgan Bank Kariyer İmkanları İçin:

www.kariyer.net/burgan-bank-a-s/istanbul-avr-yakasi-subeleri-operasyon-yonetmeni-is-ilani-i1272664/

 

Bir önceki yazımız olan TurklandBank 2015 Personel Eleman Alımı İlanı başlıklı makalemizde 2015 Yılı Tecrübesiz Banka İş İlanları, Turklandbank Banka İş İlanları 2015 ve Turklandbank Genel İş Başvurusu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.