İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Burgan Bank Personel Alımı 2017

Merhaba Sayın Okurlarımız. Kuveyt merkezli olduğu bilinen Burgan Bank İnsan Kaynakları departmanı tarafından yapılan açıklama neticesinde banka bünyesinde istihdam edilmek üzere; satış temsilcisi, dönemsel yönetici asistanı, ürün yönetimi ve raporlama yetkilisi, gişe yetkilisi, hizmet görevlisi, özel bankacılık portföy yöneticisi gibi pozisyonlar için alımların gerçekleşeceği belirtilmiştir.

Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı

– 2 yıllık Yüksek Okul veya 4 yıllık Lisans mezunu,

– En az 3 yıl şube tecrübesi olan,

– Gişe veya Operasyon Yetkiliğinde deneyimli,

– Sahte para eğitimi ve Temel Bankacılık eğitimi almış,

– Cari Hesap İşlemleri ve bağlı mevzuat konusunda bilgi sahibi,

– Analitik düşünme yeteneğine sahip,

– Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,

– Seyahat engeli olmayan,

– İstanbul Avrupa veya Anaolu yakasında ikamet eden,

– Mayıs-Ekim ayları arasında görev alabilecek adaylar başvuruda bulunabilirler.

İnsan kaynağı ihtiyaçları Bankamızın kısa ve orta vade stratejik hedefleri doğrultusunda karşılanır. Bankamıza eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenmektedir.

Eleman seçiminde, gelişim potansiyeli olan kişilerin Banka yetkinliklerine, ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelik/tecrübeye uygunluğu ve sektörel koşullar dikkate alınır. Deneyimli ve deneyimsiz adaylar İnsan Kaynakları Grubu yetkilileri ile personel ihtiyacı olan Şube/Bölüm yetkilisinin katıldığı görüşmelere davet edilir. Bankacı adayı yetiştirme programlarına personel alımlarında; mülakat haricinde, genel yetenek sınavı ve İngilizce sınavları da kullanılmaktadır.

Banka hedef ve stratejileri doğrultusunda bireysel performansın yönetilerek hem çalışanlar hem de Banka için daha iyi sonuçlar elde edilmesi temel amaçtır.

Bu amaçla yılda bir kez çalışanların iş sonuçlarına katkı ve yetkinlik değerlendirmeleri yapılır. Performans sürecine ilişkin, yönetici ve çalışan arasında performans iletişimi kurulması, yıl içinde periyodik izleme ve takip uygulanması, iş sonuçlarına katkı ve yetkinlik değerlendirmelerinde hedef takibi ve önemi ile çalışanların yıl boyunca göstermiş oldukları performansın iş sonuçlarıyla doğru orantılı olarak değerlendirilmesi, bu sonuçlardaki bireysel sorumluluk ve katkının somut bir şekilde ortaya konularak değerlendirilme yapılması ana prensiplerdir. Değerlendirme sonuçları çalışanlarımızın ücret, kariyer ve eğitim süreçlerinde rol oynar.

BURGAN BANK İŞ İLANLARI 2017

http://www.kariyer.net/burgan-bank-is-ilanlari-c17959-p8735/

Bir önceki yazımız olan Limak İnşaat Personel İşçi Alımı 2017 İş İlanları başlıklı makalemizde Limak Holding İş Başvurusu 2017, Limak Hotel Personel Alımı 2017 ve Limak Otel İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.