İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Fatih SYDV Görevli Personel Alımı 2015

SYDV İstanbul Fatih Kaymakamlık İlanı  Görevli Personel Alımı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız.İstanbul’un en kalabalık olan ve nüfusu yoğun olan ilçelerinden birisi olan Fatih Kaymakamlığı tarafından verilen ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında görevlendirmek üzere 5 adet personel alımı yapacaklarını duyurdu. Alınacak olan personellerin 4 tanesi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi geriye kalan 1 tanesi de Büro Görevlisi olarak istihdam edilecektir. 8 Haziran 2015 tarihinde başlayan başvurular 19 Hazirana kadar devam edecektir.Sosyal Yardım İnceleme görevlisi olarak çalışmak isteyenler ve Büro Görevlisi olarak görev almak isteyenler alt kısımda yer alan şartları taşımaları durumunda İş Başvurusunu yapabilir. Asgari Net 949,07 TL Azami Net 2.358,91 TL aralığında maaş verilmektedir.

İstanbul Fatih SYDV İlanı

Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi Alımı Şartları

1-Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, İletişim Fakültesi, Bilişim Fakültesi, Fen – Edebiyat Fakültesi, Sosyal Bilimler, Fizik, Kimya, Biyoloji, Felsefe bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak.
2- KPSS’den en az 60 ve üzeri bir puan almış olmak
3-Erkek adaylar başvuru yapabilir.
4-B Sınıfı Ehliyet sürücü belgesi olması şartı vardır.
5-En az son  3 (Üç) aydır Fatih ve ilçemize birinci derecede yakın olan Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
6- Microsoft Office Programlarını kullanabilmek.

Büro Görevlisi Alımında Aranan Şartlar

1-Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, İletişim Fakültesi, Bilişim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyal Bilimler, Fizik, Kimya, Biyoloji, Felsefe bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak ve yukarıda yer alan diğer şartların taşınması gerekiyor. Ancak tek fark bu kadro için sadece bayanlar başvuru yapabilmektedir.

Haziran 2015 SYDV İstanbul İlanları geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Alt kısımda yer alan dosyayı bilgisayarınızda açarak detaylara göz atabilirsiniz.

İstanbul Fatih SYDV İlanı Başvuru İçin İlan Tam Metni TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Burdur Karamanlı SYDV Personel Alımı İlanı 2015 başlıklı makalemizde 2015 Haziran SYDV Personel Alımı Tüm İlanlar, Burdur İlçeler SYDV Personel Alımı İlanı ve Burdur Karamanlı SYDV İş Başvurusu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yusuf dedi ki:

    bayanınızı sikeyim