İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

LC Waikiki Personel Eleman Maaşları 2019

Merhaba Sayın Okurlarımız. Giyim sektörünün öncü markalarından biri olan ve ülkemizde çok sayıda şubesiyle bilinen LC Waikiki, her yıl olduğu gibi 2019 yılında da personel, eleman, kasiyer, satış danışmanı ve mağaza sorumlusu gibi alımlar yapmaktadır. LC Waikiki Personel Alımı 2019 gibi alımlar sayesinde LCW mağazalarında belirtilen pozisyonlarda çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ülkemizde çok sayıda şubesi bulunan LC Waikiki markasının bu doğrultuda eleman alımı ihtiyacı da çok fazla olmaktadır. Ayrıca part-time olarak öğrencilere ve diğer insanlara çalışma imkanı gibi iş imkanları yani istihdam yaratması ile bilinen LC Waikiki firmasının bu doğrultuda çok sayıda kişiyi istihdam ettiği görülmektedir.

Mağazada çalışan satış danışmanlarının temel görevi ise mağazadaki ürünlerin yerleşiminden ve düzeninden sorumlu olmak bunun yanı sıra mağazaya gelen müşterilere ürünler hakkında yardımcı olmaktır.

Bunun ile birlikte mağazada çalışan kasiyerlerin temel görevleri arasında ise; ödemeleri tahsil etmek, fiş kesmek, ürünlerin etiketini ya da alarmını çıkarmak, kasada satın alınan ürünleri torbalayıp müşteriye teslim etmektir.

Doğal olarak satış danışmanlarına göre kasiyerlerin yapmış olduğu iş biraz daha ciddi ve zor olduğundan dolayı LC Waikiki’de çalışan kasiyer maaşlarının satış danışmanlarına kıyasla az da olsa daha yüksek olduğu tahmin edilmektedir.

Bunun yanı sıra full-time çalışan satış danışmanlarının maaşları ise asgari ücret ile 2500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde kasiyerlerin de maaşları bu aralık civarındadır. Ayrıca her ay alınan primler ve özel günlerde alınan ek ödemeler ile maaşlar daha da yükselebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kabin Amiri Memuru Maaşları 2019 Yılında Ne Kadar? başlıklı makalemizde Kabin Memuru Ne Kadar Kazanıyor?, Pegasus Kabin Memuru Maaşları 2017 ve SunExpress Kabin Memurları Ne Kadar Maaş Alıyor? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tevfik dedi ki:

    Merhaba ben daha önce Almanya’da çalıştım uzun yıllar şuan Türkiye’de sizinle çalışmak isterim.ister şoförlük isterse magzada görevli olarak teşekkürler.(Her iki ulkedende ehliyetlerim mevcut büyük vasıta)