İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

SYDV İstanbul Beykoz Büro Görevlisi Personel Alımı 2015

İstanbul Beykoz SYDV İş İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Aile ve Sosyal Yardımlaşma Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı farklı illerde personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden olan İstanbul ilçelerinde de yeni personeller alan vakıf bu ilanda 2 adet büro görevlisi olarak çalışacak personel alımı yapacaktır. İlana başvuru yapacak olan adayların en geç 27 Ağustos 2015 tarihine kadar başvurusunu yapması istenmektedir. SYDV Ağustos ayında personel alımı yapmaya devam ederken BEYKOZ’da ikamet edenler için büro içerisinde görev alacak bir iş imkanı oluştu. Sizlerde alt kısımda belirtilmiş olan şartları taşıyorsanız başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Büro Görevlisi Alımında aranan şartlar.

SYDV Beykoz Ağustos İstanbul İlanı

İSTANBUL BEYKOZ SYDV PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 4 Yıllık eğitim veren  Sosyoloji , Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Halkla İlişkiler , Hukuk , Sosyal Hizmetler , İktisadi İdari Bilimler ve Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Kamu Yönetimi , Uluslararası İlişkiler ,İktisat , İşletme ,Çalışma Ekonomisi , Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak,

En az B Sınıfı ehliyet olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak,

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Office programlarını iyi derecede kullanabilmek ,

Yabancı dil tercih sebebi olması.

Belirsiz süreyle istihdam edilecek personeller arasında yer almak isteyenlerde KPSS Şartı aranmadan Büro Görevlisi olma fırsatı verilmektedir. Eğer SYDV bünyesinde çalışmak istiyorsanız ilçe kaymakamlık,vakıf binasından bu konu ile ilgili yardım alabilir başvuru yapabilirsiniz dilerseniz de online olarak işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Aile Bakanlığına bağlı çalışmak isteyenlerin bu fırsatı değerlendirmesi gerekiyor çünkü hem maaşlı hem de yılda 2 kez ikramiye verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan SYDV İstanbul Pendik 2015 Personel Görevli Alımı İlanı başlıklı makalemizde Ağustos 2015 SYDV Personel Alımı İlanları, İstanbul İlçeler SYDV İş İlanları 2015 ve İstanbul Pendik SYDV İş Başvurusu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. elif unutur dedi ki:

    merhaba ilanın son başvuru tarihi ne zaman acaba?ben beykoz da ikamet etmekteyim işletme fakültesi mezunuyum çok iyi derece de office programları ve muhasebe bilgisine sahibim sizinle çalışmayı gerçekten çok isterim dönüş olursa çok sevinirim.

    1. Admin dedi ki:

      Son başvuru tarihi 27 Ağustos 2015’di yani şu anda başvurmanız mümkün değildir Elif Hanım.