İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Türk Telekom Personel Alımı 2018

Ülkemizin en önemli telekomünikasyon kurumlarından olan Türk Telekom, her yıl olduğu üzere 2018 senesinde de ihtiyacı doğrulusunda çok sayıda uzman, personel ve işçi alımı yapmaktadır. Türk Telekom’un güncel iş ilanlarını yazımızın devamında görebilirsiniz.

TÜRK TELEKOM İŞE ALIM SÜRECİ

Türk Telekom’da Seçme ve Yerleştirme; kurum kültürüne uygun ve yetenekli adayları şirketimize kazandırma hedefine ulaşma açısından en önemli süreçlerden biridir. Şirketimizin iş yapış şeklini oluşturan temeller ışığında, “Müşteri Odaklılık, Güvenilirlik, Yenilikçilik, İnsan Odaklılık ve Çeviklik” adaylarda aradığımız niteliklerdendir. Bu kapsamda, Yetenekli ve başarılı İşe Alım Ekibimiz ile dikkatli, özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulanmaktadır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak, aday veri tabanından araştırma yapılarak, gerekli nitelik/deneyimlere uygun adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

– Telefon ile mülakata çağırılan adaylara; ilgili pozisyonlar için İngilizce Seviye Tespit Sınavı, Kişilik Envanteri ve Yetkinlik Bazlı Mülakat uygulanmaktadır. Bu süreçte ilgili pozisyonların gerektirdiği yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.
– İnsan Kaynakları tarafından mülakat süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara, ilgili müdür ve direktör seviyesinde “Teknik Bazlı Mülakat” uygulanmaktadır.
– Pozisyonlar için uygun bulunan aday/adaylar ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-posta yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.
– Türk Telekom’a, ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” yapabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

* En az lise mezunu,
* Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi,
* İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
* Sunum becerileri güçlü,
* Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek,
* Dış görünümüne özen gösteren,
* Diksiyonu ile kurumsal imajımıza uyum sağlayabilecek adaylar aranmaktadır.

Merkezi Kağıthane de olan Bilişim Teknolojileri Hizmetleri Türk Telekom Kurumsal satış kanalı bayiliği bulunan firmamıza sahada görev alacak bireysel ve kurumsal saha satış danışmanları alınacaktır. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak en uygun ürünün sunulması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması, mevcut müşteri portföyünü en etkili biçimde yöneterek müşteri portföyünün geliştirilmesi, iyi bir takım çalışması için takım arkadaşlarıyla güven ve saygı çerçevesinde verimli bir şekilde çalışılması, satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerin gerçekleşmesi başlıca aranan kriterlerdir.

TÜRK TELEKOM İŞ İLANLARI 2018

https://www.turktelekomkariyer.com/tt-ye-basvurun/acik-pozisyonlar.aspx

DİĞER PERSONEL ALIMI İLANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Bir önceki yazımız olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru ve İş İlanları 2019 başlıklı makalemizde İzmir Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.