İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Vakıfbank Çağrı Merkezi Personeli Alımı 2015 Yılı

Vakıfbank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alıyor 

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en köklü bankalarından birisinde sizlerde çalışmak istiyorsanız kolları sıvama vakti geldi diyebiliriz. Vakıfbank her sene olduğu gibi 2015 yılında da yeni takım arkadaşları alarak müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sizlerde bu bankanın bir parçası olmak istiyorsanız ve Banka Çağrı Merkezi İş İlanları arıyorsanız artık buldunuz diyebiliriz. İlk önce çağrı merkezinde çalışmaya başlayıp daha sonra bankanın farklı birimlerde çalışma imkanı bulabileceksiniz. Ancak Lise Mezunu değil personel alımları Lisans yani Üniversite Mezunu Personel Alımı yapacaktır.

Vakıfbank Çağrı Merkezi Personeli Alımı 2015
Hem Tecrübeli hem de tecrübesiz insanların başvuru yapabileceği bir ilan ile karşınızdayız. Başvurular şuan için başlamış olup ilan kapanma tarihi sürekli ertelenmektedir. Sizlerde başvuru yaparak şansınızı denemeniz gerekir. Şimdi Vakıfbank Çağrı Merkezi Personeli Olmak İçin aranan şartlar neler bilgi verelim.

Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere;

1- 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, Ekonomi, İşletme,Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri,Bankacılık, Finans,Sigortacılık, Muhasebe,Uluslararası Ticaret ve Finansman, Sermaye Piyasası, Siyaset Bilimi,Aktüerya, Yönetim ve Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği,İşletme Mühendisliği,İstatistik,Matematik bölümlerinden mezun,
2- Erkek adaylar için 01.01.1987 (28 yaşını doldurmamış), bayan adaylar için ise 01.01.1989 (26 yaşını doldurmamış) veya daha sonraki bir tarihte doğmuş olan,
3- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
4- İstanbul ilinde ikamet eden,
5- Takım çalışmasına yatkın ve iletişime açık
6- Stajyer Memur unvanıyla “Müşteri Temsilcisi” olarak görev yapacak adaylar aranmaktadır.

Aranılan nitelikleri taşıyan ve başvurusu uygun bulunan adaylarla iletişime geçilecek, öncelikle genel yetenek testine tabi tutulan adaylardan başarılı olanlar, akabinde birebir mülakata davet edilecektir. Tüm bu aşamalar sonucunda Bankamıza atanması uygun görülenler, Bankamızda göreve başlayabilecektir.
İş tanımı:

Bankamız Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nde görev yapacak, ilerleyen dönemde Bankamızın farklı Birim/Şubelerinde de görevlendirilecek adaylar aramaktayız.
Şehir/Ülke: İstanbul (Avrupa)

İlan Bilgileri
İlk Başvuru Tarihi: 09.02.2015
Son Başvuru Tarihi: 28.02.2015
(İlan Kapandıktan Sonra Başvurular Yapılamaz.)

Eğer sizlerde kariyerinize bankacı olarak devam etmek istiyorsanız ve ilk adımı atmak istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Hepinize bol şans diliyoruz.

İş Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan TekstilBank 2015 Bankacı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde TekstilBank Eleman Alımı 2015, TekstilBank İnsan Kaynakları ve TekstilBank İş Başvurusu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.