İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Zonguldak Belediyesi Personel Alımı 2016

Zonguldak Belediyesi Personel Alımı 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin Karadeniz Bölgesinde yer almakta olan ve yaklaşık 600 bin nüfuslu bir il olan Zonguldak’ta birçok insanın hem iş aradığı hem de ek iş yapmak istediği bilinmektedir. Bunun yanı sıra Türkiye’nin en zengin taş kömürü madenlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Dolayısıyla Zonguldak ilinde çok sayıda maden işçisinin ve bunlar ile birlikte çeşitli alanlardaki mühendislerin de çalıştığı görülüyor.

ZONGULDAK-BELEDIYESI-PERSONEL-ALIMI-2016

Zaman zaman gerek duyulduğunda her belediyeye olduğu gibi Zonguldak Belediyesi İşçi Alımı 2016 gibi faaliyetlerin gerçekleştiği bilinmektedir. Bu personel alımları hakkında detaylı bilgi olabilmek için belediyelerin yılın bazı dönemlerinde yayınlanmış olduğu iş ilanlarını dikkatli bir şekilde takip etmek gerekmektedir. Fakat genellikle belediyelere alınan personeller arasında mesleki bilgi ön plana çıkmaktadır.

Taş kömürü bakımından zengin bir bölge olmasından dolayı da Zonguldak ilinde çok sayıda işçinin çalıştığı görülmektedir. Aynı şekilde belediye bünyesinde de dönem dönem ihtiyaç duyulan işçi sayısı da artmaktadır. Zonguldak Belediyesi İş Başvurusu ile belediyeye başvuru yaparak iş yapma talebinizi iletebilirsiniz. Fakat genellikle belediye gibi kamu kurumlarına memur alımlarında dikkat edilen bazı unsurlar vardır.

Bunların en başında memur olma şartlarını taşımak yer almaktadır. Bunun yanı sıra KPSS sınavı da önemli bir yere sahiptir. KPSS sınavından yeterli puanı aldıktan sonra belediyelere ya da diğer kamu kurumlarına memur olarak atanmanız mümkündür. Son yıllarda belediyelere taşeron firmalar aracılığıyla çok sayıda personel ve işçi alımı yapılmıştı. Fakat artık bu personellerin kamu bünyesine geçirilmesi planlanıyor ve dolayısıyla kamu kurumlarının iş ilanlarını sık görmek yakın zamanda daha mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Yılı Aydın Belediyesi Eleman Alımı, Aydın Belediyesi İş İlanları ve Aydın Belediyesi Zabıta Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.