Evlere Mandal İşi Veren Firma ve Telefonlar

Her sene olduğu gibi 2018 yılında da evlere ek iş vermek isteyen küçük işletme, dükkan, konfeksiyon, fabrika ya da bireysel kurumların olduğu görülmektedir. Bu tarz yerler başta evde kına paketleme olmak üzere evde mandal işi gibi çeşitli ek işler vermektedirler. Bazı ev haneleri daha önce bu ek işleri yaptığından dolayı tecrübe sahibi oldukları için evde mandal işinin nasıl yapıldığını bilmektedirler. Bilmeyenler için ise bu yazının devamında mandal işinin detaylarını paylaşacağız.

Öncelikle uyarı yapmadan geçmeyelim. Sizlerden ek iş için kapora tarzı durumlar adı altında ön ödeme isteyen ek iş verdiğini iddia eden kişilere kesinlikle inanmayınız ve aynı zamanda güvenmeyiniz. Ek iş veren insanlar sizden hiçbir şekilde ücret talebi etmezler. Yaptığınız işten ne kadar kazanacağınızı, peşin ya da iş sonrasında ödeme alıp almayacağınızı, adet sayısına göre ya da toplu adete göre ücrette anlaşmak gibi bütün koşullar tamamen size bağlıdır.

Sponsor Reklam

Şimdi ise gelelim mandalı şimdi detaylarını anlatmaya. Mandal işi veren yerler ya sizin kapınıza gerekli malzemeleri getirir ya da eğer birden fazla haneye çok sayıda iş veren bir yer ise sizden de yerlerine gidip gerekli malzemeleri almanızı talep edebilirler. Bu ek iş için kullanılacak olan malzemeler tamamen ek iş veren yer tarafından verilmektedir.

Mandal işi çeşitli kavramlar adı altında sınıflandırılabilir. Kimin firmalar sizden toplu olarak ben mandalları paketlemenizi istemektedirler. Mandalları belirlenen adrese göre yan yana getirerek iş veren firmanın talep ettiği şekle bağlı olarak ister yan yana getirip lastikle bağlanabilir ya da firmalar tarafından verilen paketlere istenilen şekilde dizilebilir. Bu durum tamamen ek iş işverenin sizden nasıl yapmanızı istediğine bağlıdır.

Tüm bunların yanı sıra mandal işinde bilinen bir diğer detay ise mandalları boyama ve süsleme işidir. Mandallar ve mandala boyamanız için gerekli boya malzemeleri sizlere mandal işi veren yer tarafından temin edilmektedir. Sizler de gösterildiği şekilde mandalları istenilen renklerde boyayıp gerektiği takdirde gösterildiği gibi süsleyip işverenlere teslim edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İnternetten Para Kazanma Yolları 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evlere Mandal İşi Veren Firma ve Telefonlar (65 Yorum)

  1. İstanbul Sancaktepe’de oturmaktayım paketleme işi yapmak istiyorum iki kişi çalışmaktayız ev hanımı yaz

  2. Merhaba emekliyim evde 4 kişilik bir ekibimiz var mandal işi yapmak istiyorum izmirde ikamet ediyorum. lütfen ulaşın.

1 5 6 7