İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Sabun Paketleme İşi İle Düzenli Ek Gelir Kazanmak

Evde Ek İş Olarak Sabun Paketleme İşini Yapabilirsiniz

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ev hanımlarının, öğrencilerin yapabileceği harika bir ek iş fırsatından bahsedeceğiz. Güzel kokusu ile bayanların dikkatini çeken sabunlar artık paketlere giriyor. Farklı model ve şekillerde olan bu sabun keseleri oldukça rağbet görmektedir. Sizlerde bu paketleme işlerini yaparak hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok para kazanabilirsiniz. Bu iş nasıl yapılıyor ve size kazandıracağı para ne kadar olacak bu konuda detayları aktaracağız.
İşin Özeti: eğer evinizde oturduğunuz yerden sabun paketleme işi yapmak istiyorsanız firmaların size vereceği kutulara sizden istenildiği gibi yerleştirmeniz gerekmektedir. Hem basit hem de fazla zaman almayan bu işi yapmak size güzel paralar kazandırabilir. Sadece ev hanımları ve öğrenciler değil emekli olanlar da bu işle uğraşarak kendilerine bir ek gelir elde etmiş olur. Şimdi dilerseniz işin ayrıntılarına geçelim. Firmalarala iletişim nasıl kurulacak ? Ödemeler Nasıl Yapılacak ve Ne kadar olacak bu merak edilen sorulara yanıt verelim.

Evde Sabun Paketleme İşi Yapmak

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ NASIL ALINIR

Şuan herhangi bir işiniz yoksa ya da hafta sonu kendinize ek kazanç elde etmek için bu işi seçiyorsanız paket süs sabun işi yapan firmaların ilanlarını sık sık takip etmeniz gerekmektedir. Dünya genelinde popüler olan bu ek iş yoğun talep gördüğünden firmalarla iletişim kurmak için mail adresinizi yorum kısmına bırakmalı ve firmanın sizinle iletişime geçmesini sağlamanız gerekmektedir.

SABUN PAKETLEYEREK NE KADAR KAZANILIR ?

Eve sabun paketleme işi veren firmaların ödemeleri günlük değil haftalık ya da aylık olmaktadır. İş veren firmayla anlaşmanız durumunda ilk etapta sizden ne kadar paketleme yapacağını istediğinizi sormanız gerekmektedir. Bu sayede haftalık ya da aylık ne kadar iş yapabilirsiniz bunu hesaplamış olursunuz. Sizden istenilen sürede işi yaparsanız bir süreklilik kazanmış olur ve bu sayede işi sürekli aynı kişi alabilir. Ne kadar kazanırım diyorsanız Aylık ortalama olarak 1000 TL ile 2.500 TL arasında bir para kazanabilirsiniz. Çünkü sabun paketlerinin ebatları farklı olduğundan her kutuya aynı sayıda sabun sığmıyor. Bu paketlere 10’ar 5’er ve 20’şer sabunlar ekleyeceksiniz. Battal boy paketler daha fazla sabun almaktadır.

SABUN PAKETLERİNİ TESLİM ETME

Firmaların sizden istediği şekilde sabun paketlerini hazırladınız ve artık sıra göndermeye geldi. Eğer firmayla en başta nasıl anlaştıysanız gönderme işlemini de o şekilde yapacaksınız. Yani ya firma gelip sizden kutuları teslim alacak ya da siz kendiniz bizzat gidip teslim etmeniz gerekecektir. Farklı illerde bulunan firmadan iş almak zor olduğundan genellikle bu iş şehir içinde yaşayan ve iş arayanlara verilmektedir.

ÜCRET TEMİNİ

Firmaya göndermiş olduğunuz paketlerin tane başına sizlere ödeme yapılacağından hesaplama da bu şekilde olacaktır. Aylık 3 BİN sabun paketlerseniz size yapılacak olan ödeme 2.500 TL ile 3.000 TL arasında değişecektir.

FİRMADAN EK İŞ İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN: Eğer sabun işi veren firmaların ilanlarından haber almak istiyorsanız alt kısımda bulunan yorum kısmına fikirlerinizi, düşüncelerinizi, tecrübelerinizi belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14365 YORUM
 1. Seda kanderun dedi ki:

  Paketleme ısı Kocaeli gölcuk

 2. Ümmü dedi ki:

  Eskişehir de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. fatma süren dedi ki:

  istenbul esenyurtta yasıyorum ek iş arıyorum

 4. Pelin dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum. istanbul

 5. Muasser Arslan dedi ki:

  Merhaba İstanbul da yaşıyoruz Her türlü paket işi yapabilirim

 6. Hatice dedi ki:

  Avcilar cihangirde oturuyorum ev hanimiyim. Eşimle birlikte yaşıyorum.El becerim var. Borcumiz var bu yüzden iş almak istiyorum.

 7. Ayşegül dedi ki:

  Çalışıyorum fakat gelirimiz eşim çalışamadığı için yetmiyor. El becerim vardır ek iş almak istiyorum. Yardıma çok ihtiyacımız var

 8. Çiğdem dedi ki:

  Biz evde üç kişiyiz elimiz hızlıdır Beylikdüzü tarafında oturuyoruz evden iş istiyoruz

1 1.408 1.409 1.410