İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Gizlilik Politikamız

1-Sitemizde evde yapabileceğiniz çeşitli iş fikirleri ve güncel iş ilanları paylaşmaktayız.Baştan belirtmek isteriz ki yorumlara cep telefonu eklemenizi önermiyoruz.Eklemeniz sonucunda doğacak herhangi bir olumsuz durumdan  sitemiz sorumlu tutulamaz.

2-Sitemiz üzerinden personel ve memur alımları ilanları da yayımlanmakta ve kaynak gösterilmektedir. Kaynak gösterilmeden yayımlanan ilanlar için iletişim sayfamızda yer alan mail adresi ile iletişim sağlayabilir sorunu çözebilmemize yardımcı olabilirsiniz.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.İş İlanlarım sitesi olarak Uyar / Kaldır Sistemi‘ni benimsemiş bulunmaktayız. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4′e göre telif hakları bulunan içerikler uyarıyı takip eden 3 gün içerisinde sitemizden/sunucumuzdan kaldırılmaktadır. Telif hakkı bulunan içerikler için iletişim bölümünden gerekli uyarıları yapabilirsiniz.

3-İlanlara yazılan tüm yorumlar kişilerin kendi fikirleri olup herhangi bir kişiye,kuruma hakaret veya küçük düşürücü sözler bahsi geçen yorum yazan kişiyi alakadar etmektedir.Her hangi bir olumsuz durumda  gerekli mercilere  Ip Adresi Verilebileceğini unutmayınız.

4-İnternet sitemiz olan  isilanlarim.net olarak asla hiçbir kullanıcımızdan(takipçimizden) ücret talep etmez ve talep eden kişilere de herhangi bir ödeme yapmamanız konusunda uyarıyoruz.

5-Sitemize yayınlanan ilanlar güncel medya haberlerinden hazırlanmakta olup iş verenler ile bir alakamız yoktur.Ayrıca yayınlanan ilanların doğruluğu da taahhüt etmiyoruz. Yayından kalkan ilanlar ve başvuru süresi geçmiş ilanlar için zaman aşımı ilkesi uygulanır.

6-Sitemizde herhangi bir durumda mağdur kalan kullanıcıların şikayetleri ve önerilerini info@isilanlarim.net adresine ulaştırmaları durumda cevap verilecektir.

7-İnternet sitemiz üzerinde kaynağı bizim ait olan makaleler yazı altında belirtilecektir. Kaynak gösterilmeden herhangi bir internet sitesinde kullanılması sonucunda  doğacak olan hukuki sorunları  karşı tarafın  kabul ettiğini  sayarız.

*Sitemizi kullanan ve yorum yazan tüm kişilerin bu politikamızı kabul etmiş sayarız.*

iş ilanı