İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Chip Tuning Bayiliği Veren Firmalar

Chip tuning bayiliği veren markaları ve araç yazılım bayilik fiyatlarını merak eden bir girişimciyseniz;  ülkemizde çok sayıda kurumsal firma bulunuyor. Sektörde profesyonel düzeyde hizmet veren şirketlerin bayilik şartlarını öğrenerek, en iyi araç yazılım markalarından birinin şubesi olma şansına sahip olabilirsiniz. Yüksek performans araçlara ilginin arttığı bugünlerde, kârlı bir iş sektörü olan araç yazılım bayiliği almayı iyi bir yatırım olarak değerlendirebilirsiniz.

Neredeyse bütün şehirlerimizde farklı araç yazılım bayileri bulunurken, kurumsal firmalardan bazıları; iş yeri lokasyonundan mimarisine, personel eğitiminden son teknoloji makine ve ekipmanlarına kadar her konuda şirket güvencesi sunuyor. Büyük şirketler, girişimcilerine iyi olanaklar sağlamanın yanında marka değerlerini korumak ve yükseltmek için bayilerinin de profesyonel bir şekilde çalışmasına özen gösteriyor. Müşterilerine sundukları %100 güven ile chip tuning pazarındaki kâr paylarını arttırmanın hem de marka değerlerini yükseltmenin ana amaçları olduğunu söylemek mümkün.

Oto Ekspertiz Bayiliği Veren Firmalar

Peki, neden chip tuning bayiliği diye soracak olursanız, Türkiye’de aracına bu yazılım değişikliğini yaptıranların son zamanlarda yaygınlaşmasının ana sebebi uygulamanın sağladığı performans artışı olabilir. Ancak bunun yanında %20’lere varan yakıt tasarrufu sağlaması da, yakıt fiyatlarından şikâyetçi olanlar tarafından yaptırılmasının başlıca sebeplerinden birisi diyebiliriz. Yani bu sektörü, insanların hem zevkine hem bütçesine hitap etmesi sebebi ile her zaman en yüksek kâr getiren yatırım alanlarından biri olarak görebilirsiniz. Bu kapsamda potansiyeli son derece yüksek olan bu iş kolundaki chip tuning bayilik veren büyük firmalara göz atmanızı öneririz.

chip tuning araç performans bayilik

Remaps

Türkiye’nin bayilik veren en kurumsal, en çok tercih edilen araç yazılım markalarından birisidir. Firma, tuning hakkında gerekli temel ve uzman yazılım eğitimlerini kendileri vererek, hizmet kalitesini her şubede sabit tutmayı önemsemektedir. Ülke genelinde 11 şubesi olan firmanın tüm şubelerinde sürekli devam eden müşteri akışına sahip.

2007 senesinden beri yazılım sektöründe bulunan firmanın, Chip tuning bayiliği almak için yapılan başvuruları titizlikle incelediğini göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Bayilik maliyetini gizli tutan Remaps’in, detaylı görüşmeleri yaptıktan sonra karar verip fiyat anlaşmasına giden araç yazılım markası olduğu biliniyor. Bayilik başvurusunu, bayilik talep formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

EcuMasters

Ülke genelinde birçok ilde 17 şubesi bulunan EcuMasters, bu sektörün önde gelen araç yazılım bayiliği veren markalarından birisidir. Güven ve kaliteyi ön planda tutan firma, inovatif fikirleriyle müşterilerine alternatif çözümler sunmasıyla ön plana çıkmaktadır.

2016 yılından beri chip tuning sektöründe hizmet veren EcuMasters, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinerek, bayiliklerini bu amaç doğrultusuna uyacak girişimcileri ciddiye aldığını göz önünde bulundurmalısınız. Marka olarak 7 gün ücretsiz iade, 10 yıl orijinal dosya garantisini tüm bayiliklerinde uygulayan şirkete, chip tuning bayilik başvuru formunu online olarak gönderebilirsiniz.

EcuTuned

Ana merkezi İstanbul’da olan EcuTuned, Hollanda ve Fransa dahil 24 chip tuning bayiliği bulunmaktadır. 2012 yılından beri sektörde olan araç yazılım firması, şubelerine birçok tuning yazılımını orijinal olarak sunma garantisi vermektedir. EcuTuned online kodlama sistemi ile tüm şubelerine online destek hizmeti sunarak personel desteğinde bulunmaktadır. EcuTuned araç yazılım bayilik başvurusunu resmi sitesinden yapabilirsiniz.

EcuPro

Hem yurt dışı hem yurt içi bayilikler veren EcuPro, AR-GE ve mühendis yatırımları ile yerli firmaların bir adım önüne geçerek üst düzey müşterileri hedefleyen chip tuning firmasıdır. Birçok marka araca hizmet verebilen alt yapıya sahip olmalarının yanında müşterilerine sundukları ömür boyu garanti ile üst düzey yazılım firmalarından biri olarak girişimcileri kendilerine çekmekteler. Bayilik başvurusu almaya devam edip etmediklerini, EcuPro resmi sitesinden kendilerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.

araç yazılım performans yakıt tasarrufu

Online Chip Tuning

10 yıllık tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında 27 bayisi olan firma, bayiliklerine kendi cihazlarının yanında uygulamalı chip tuning hizmeti de vermektedir. Globalleşen bir firmadan chip tuning bayilik fiyatı öğrenmek isterseniz, başvurunuzu buradan iletip dönüş bekleyebilirsiniz.

RaceChip

Büyük Alman firmalarından birisi olan RaceChip, dünyada bu sektörün pazar liderlerinden birisidir. En iyi performansı ve daha düşük yakıt tüketimini hedefleyen RaceChip’in Türkiye’de 13 adet bayisi bulunmaktadır. Yeni bayilik düşünceleri olup olmadığını, bayi portallarına kayıt olarak öğrenebilirsiniz.

MG Remaps

Tamamen milli bir şirket olan MG Remaps, Chip Tuning, DSG Tuning gibi farklı çözümler ile bu sektöre hizmet verirken, ülke genelinde 20 alt şubesi bulunmaktadır. Online Tuning Hesaplama imkanıda sunan MG Remaps, araç yazılım bayilik başvurularını online form ile aldıktan sonra dönüş yaparak değerlendirmektedir.

EcuTech

Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip chip tuning firması olan, %100 Türk sermayeli firması olan yazılım kuruluşudur. Kalıcı performans katkısı ve yakıt tasarrufu hizmeti sunmaktalar. EcuTech Chip Tuning ailesine katılmak isterseniz, online ortamdan iletişime geçebilirsiniz.

MegaChips

Türkiye genelinde 17 bayisi bulunan Megachips, dizel yakıt ve motor kontrol sistemleri konusunda Bosch’un sertifikalı uzmanı olan Mehmet Gazihan’ın tarafından kurulmuştur. Sahibinin geliştirdiği özel hazırlanan yazılımlar kullanan firma, chip tuning bayiliklerini ülke geneline yaymaya devam etmektedir.

araç yazılım bayilik veren firmalar

EcuFast

Toplamda 44 şubesi bulunan EcuFast, yurt içi ve yurt dışı bayilikleriyle marka değerini üst düzeyde tutan firmalardan birisidir. Geliştirdikleri araç performans ve yakıt optimizasyon yazılımlarını tüm müşterilerine sunmak için hareket eden EcuFast, dünyanın dört bir yanına bayi ağı kurma düşüncesiyle araç yazılım bayilik başvurularını kabul eden firmalardan biridir.

PedalBox Chip Tuning

Toplamda 65 noktalık şubelik en iyi araç yazılım şirketlerinden biri olan PedalBox, 1997 yılından beri bu sektörün içerisindedir. Alman Dte Systems distribütörlüğü yapan firma müşteri odaklı hizmet anlayışı prensibiyle çalışmaktadır. PedalBox, chip tuning bayiliği verdiği firmalara, sürekli eğitim, düşük yatırım bedeli, yüksek kârlılık gibi hedeflerle yaklaşmaktadır. Alt bayilerine özel pazarlama ve reklam desteği sunarak marka değerini sürekli katlama hedefiyle hareket etmektedirler. Bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için, PedalBox resmi sitesinden Ad, Soyad, Telefon bilgisi göndererek geri dönüş bekleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Oto Ekspertiz Bayiliği Veren Firmalar Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.