İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

15 Eylül 37 BİN Öğretmen Ataması Tercih Sonuçlarını Öğren

15 Eylül 37 BİN Öğretmen Ataması Başvuru Sonuçları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Bugün binlerce kişi için oldukça kritik bir gün. Milli Eğitim Bakanlığında istihdam edilmek üzere toplamda 37 BİN Öğretmen ataması için tercih yapan öğretmen adaylarımızın sonuçları bugün açıklanacak. Sonuçların açıklanmasına saatler kala öğretmenlerde büyük bir heyecan olduğu açık bir şekilde ortada. Milli Eğitim Bakanlığı Başöğretmen Salonunda yapılacak olan bu sonuçların açıklanmasını internet üzerinden takip etmek istiyorsanız MEB sitesinden yayınlanacağını sizler için bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.15 Eylül 2015 saat 11.00’den itibaren sonuçların açıklanmasıyla beraber eğer salonda değilseniz ve başvuru sonucunuzu online olarak takip etmek istiyorsanız verilmiş olan bağlantıdan yardım alabilirsiniz.

ATAMA SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

The service is unavailable. Hatası Alınmaktadır.( Yoğunluktan Dolayı )

37 BİN ATAMA SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANIYORMEB İnsan Kaynakları web sitesinden de açıklanacak olan sonuçlarınızı sorgulamak istiyorsanız mavi bağlantıdan yardım alabilirsiniz.
37 BİN ATAMA SONUÇ EKRANI : http://ikgm.meb.gov.tr/

37 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI BUGÜN YAPILIYOR

MEB tarafından alınacak olan öğretmenler arasında yer alıp almadığınızı başvuru durumunuzu sorgulamak istiyorsanız bunu internet üzerinden de yapabilirsiniz.

MEB’in büyük Başöğretmen salonunda da başvuru sonuçlarını takip edebileceğiniz gibi internet üzerinden de sonuçlarınızı öğrenmeniz için imkan sunulmuştur. TC Kimlik numaranız ile sisteme giriş yapabilir tercihlerinizi sorgulayabilirsiniz.

ATAMASI YAPILANLARDAN İSTENEN BELGELER

a) Son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (2 adet),

b) Mal bildirimi (il milli eğitim müdürlüklerinden temin edilecektir),

c) Elektronik Başvuru Formunun onaylı örneği,

ç) Sağlık durumu yönünden öğretmenlik görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu,

d) Milli sporcular, yukarıdaki belgelerin yanında elektronik ortamda beyan ettikleri 12/05/2011 tarihli ve 27932 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde 12/05/2011 tarihi ve sonrasında düzenlenen/denklik işlemleri yapılan milli sporcu belgesi/belgeleri veya kurumca onaylı örneği,

e) Başvuru esnasında Pedagojik Formasyon Belgesi yerine resmi yazı ibraz edenlerden Pedagojik Formasyon Belgesi,

f) Diğer kamu kurumlarında görev yapmakta olanlardan yetkililerce onaylanmış muvafakat belgesi (Ek-4/a yazı çerçevesinde alınan Ek-4/b muvafakat belgesi)

ÖĞRETMEN ATAMASI 11.00’DA YAPILACAK

Milyonları ilgilendiren bu tercih için bugün son gün. Artık öğretmenler büyük bir heyecanla sonuçların açıklanmasını beklemeye koyuldu. Nereye atandığınızı sorgulamak öğrenmek istiyorsanız yukarıda verilmiş olan mavi bağlantıdan yardım alabileceksiniz. En fazla atama kadrosu verilen doğu bölgesi için ne kadar atama oldu ? Kaç öğretmen tercih etti ve kaç tanesi görev yerine gidecek bu konuda da bilgileri sizlere en hızlı şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak:Editör
kaynak

Bir önceki yazımız olan Memurlar İçin 2015 Yaz Dönemi Kıyafet Uygulaması Bitiyor başlıklı makalemizde 2015 Yılı Yazlık Kıyafet Uygulaması Bitiyor, Erkek Memur Sakal Bırakabilir Mi ve Eylül 2015 Memurlar Kılık Kıyafet Yönetmeliği hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.