İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

24 Ağustos 1534 İnfaz Koruma Memuru Başvuru Sonuçları

1534 İnfaz Koruma Memuru Başvuru Sonuçları Açıklandı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Adalet Bakanlığına bağlı olarak Ceza Tevkif Evlerinde istihdam edilmek üzere toplamda 1534 Adet İnfaz Koruma Memuru Öğrencisi Alımı için başvurular yapılmıştı. Başvuru işlemlerinin sona ermesinden sonra adayların başvuru yapmış oldukları il ve ilçelere ait olan adliyeler de yavaş yavaş hangi adayların sınavı kazandıklarını ve mülakata davet ediklerine yönelik listeleri yayımlamaya başladı. Adana Adliyesi,Kilis Adliyesi,İskenderun Adliyesi,Zonguldak Adliyesi,İzmir Adliyesi,Kocaeli Adliyesi,Diyarbakır Adliyesi,Bodrum Adliyesi,Denizli Adliyesi,Elazığ Adliyesi,Şanlıurfa Adliyesi ve diğer adliyeler de infaz koruma memuru alımı için başarılı olanların listesini internet siteleri üzerinden yayımladı. Eğer sizlerde bu sınava girdiyseniz ve başvurunuzun kabul edilip edilmediğine bakmak istiyorsanız adliye sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

İNFAZ KORUMA SONUÇLARI

İNFAZ KORUMA MEMURLUĞU SONUCU AÇIKLANAN ADLİYELER

24 Ağustos 2015 tarihinde yapılan açıklamalara göre yukarıda bahsi geçen il ve ilçelerdeki adliyeler toplamda alınacak olan 1584 adet infaz koruma memuru için kabul ve red listesini yayımladı. Boy, Kilo Ölçümüne girecek olan adaylar başarısı kabul edilen adayların mülakata çağırılacakları tarihler de açıklanmıştır.

ADANA ADLİYESİ Sonuçlar İçin TIKLAYIN

ADANA ADLİYESİ DUYURUSU

Listede ismi yer alan adayların boy ve kilo ölçümü yapılacağından bu adayların 28 Ağustos 2015 Cuma günü komisyona gerekli olan evrakları teslim etmeleri gerekmektedir.

Listede adı geçen adayların  28.08.2015 Cuma günü 09:00’DA ADANA ADLİYESİ 7. İş Mahkemesi önünde hazır beklemesi gerekmektedir.

 

ŞANLIURFA ADLİYESİ DUYURUSU

Şanlıurfa İKM öğrenci alımı için kabul edilen adaylardan ilk 225 adayın (225 dahil) 27/08/2015 tarihinde saat 09:00’da diğer adayların (450 dahil) ise 28/08/2015 tarihinde saat 09:00’da Şanlıurfa Adliyesi 1.Asliye Ceza Mahkemesi Duruşma salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

NOT: Güvenlik soruşturma formu ve sabıka kaydını getirmeyenlerin boy kilo ölçümüne gelirken yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

♦Sabıka Kaydı (2 adet)
♦Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (5 adet)

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

KOCAELİ ADLİYESİ DUYURUSU

Boy-kilo ölçüm tarihi: İlan edilen kadro sayısının 5 katı adayın boy-kilo ölçümü 27 – 28 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacaktır. Boy kilo ölçümüne katılmayanların mazeretleri kabul edilmeyecek, sözlü sınav ve mülakata katılamayacaklardır. Boy kilo ölçümüne girmeye hak kazananların (EK-3) güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu doldurarak (4 adet) yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Sözlü sınav ve mülakata girmeye hak kazananlar sınavın yapılacağı komisyonların ilan panolarında ve aynı zamanda sınavın yapılacağı yer Cumhuriyet Başsavcılığının internet sitesinde 04 Eylül 2015 tarihinde ilan edilecektir.

7.Sözlü sınav ve mülakat: 05 Ekim 2015 ve devam eden günlerde yapılacaktır.

Belirlenen tarihlerde her hangi bir nedenle sözlü sınav ve mülakata katılmayanların mazeretleri kabul edilmeyecektir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Not: Açıklanan diğer adliyelerin sonuçlarını öğrenmek için adliyenin sitesine giriniz.

Bir önceki yazımız olan TÜRMOB Yeminli ve Serbest Mali Müşavirlik Sınavı Açtı 2015 başlıklı makalemizde 2015 Yılı Mali Müşavirlik Sınavı Gerekli Evraklar, TÜRMOB 2015 Sınav Tarihleri Katılma Şartları ve TÜRMOB Mali Müşavirlik Sınavı Sınav Konuları Nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.