İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Kızılcahamam SYDV 2015 Personel Alımı İlanı

Ankara Kızılcahamam SYDV 2015 Personel Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ülkemizin bir çok il ve ilçesinde personel görevli alımına devam ediyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren SYDV Ankara Kızılcahamam Kaymakamlığı tarafından verilen ilan neticesinde toplamda 2 adet Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi Alımı yapacaktır. Eğer sizlerde Kaymakamlıklar için görev almak istiyorsanız başvurular 18 Mayıs 2015 tarihinde başlıyor ve 25 Mayıs 2015 tarihinde son buluyor. Başvuru yapacak olanlarda aranan şartlar neler bu konu hakkında da detaylı bilgiler ilan metninde yer almaktadır. Eğer Ankara’nın Kızılcahamam İlçesinde yaşıyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Mayıs 2015 SYDV İlanları ülke genelinde tüm hızıyla devam ediyor. İşte ilan tam metni.

Ankara Kızılcahamam SYDV

İşin Adı: Sözleşmeli Personel Alımı

İşin Süresi: Belirsiz Süreli (2 ay Deneme Süreli )
Personel Ünvanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi
İstihdam Edilecek Personel Sayısı: 2 (İki )

1-ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

A) GENEL ŞARTLAR

1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.
3-Sınav tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş, 35 yaşını doldurmamış olmak.
4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak
5-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına  ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı  değerlerini  aklama veya kaçakçılık  suçlarından  mahkum olmamak.
6- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak

B) ÖZEL ŞARTLAR         

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi;

1)Üniversitelerin 4 Yıllık yüksek öğrenim kurumlarından; İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler,Siyasal Bilimler, İletişim Fakültelerinin bütün bölümleri ile Sosyal Hizmetler,Sosyoloji,Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ,Halkla İlişkiler ve benzeri bölümlerinden mezun olma.
2)   Kamu Personeli Seçme Sınavında geçerli puan türünde en az 60 puan almış olmak.( 2013-2014 )
3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl sağlığı veya özrü bulunmamak.
4)  Kızılcahamam ilçesinde son 6 aydır ikamet ediyor olmak.
5) Tercihan bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilir olmak.

2-İSTENEN BELGELER

Kimlik Fotokopisi
KPSS  ( 2013 veya 2014 ) Sonuç Belgesi Fotokopisi
Diploma veya çıkış belgesinin fotokopisi
Erkek adaylar için askerliğini yaptığına dair belge.

Yukarıda yer alan şartları taşıyorsanız sizlerde Ankara Kızılcahamam SYDV bünyesinde çalışmak istiyorsanız başvurular “SYDV Personel Alım İlanları”  bölümünde online yapılacaktır. Başvurunuzu bir an önce tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Başvuru Şekli hakkında da detaylı bilgiler sitelerinde yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan SYDV İstanbul Arnavutköy Personel Görevli Alımı 2015 başlıklı makalemizde Arnavutköy Kaymakamlık SYDV Görevli Alımı Şartları, İstanbul 2015 Yılı Kaymakamlık SYDV İlanları ve İstanbul İlçeler SYDV İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.