İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Balıkesir Bandırma Belediyesi İşçi Personel Alımı 2016

Balıkesir Bandırma Belediyesi İşçi Personel Alımı 2016 İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Bandırma ilçesinde bulunan Bandırma Belediye Başkanlığı tarafından yapılan duyuru neticesinde belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımlarının yapılacağı bildirilmiştir. Bandırma Belediyesi’nde istihdam edilmek üzere mimar, harita mühendisi ve inşaat mühendisi alımları yapılacaktır. Alınacak personellerde dört yıllık üniversite yani yükseköğretim kurumlarının dört yıl eğitim veren fakültelerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Giriş sınavı sözlü sınav şeklinde olmak ile birlikte giriş sınavının tarihi ise 27 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 14:00 olarak belirtilmiştir. Sözlü sınavda adayların mesleki bilgi, yeterlilik ve ifade, kabiliyet gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır ve sözlü sınavın sonuçları Bandırma Belediyesi’nin resmi internet web sayfası adresi olan http://www.bandirma-bld.gov.tr sitesinden duyurulacaktır.

BANDIRMA-BELEDIYESI-2016-YILI-PERSONEL-ALIMI

SINAV İÇİN BAŞVURU KOŞULLARI

1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak,

3- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.

4- Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

1- Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.

2- Nüfus cüzdan fotokopisi.

3- Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu(Form kurumdan temin edilecektir.)

4- Sağlık Raporu (Aile hekimliğinden alınabilir)

5- 2 Adet Vesikalık Fotoğraf

6- Adli Sicil Belgesi

7- Özgeçmiş CV

İlan için başvuruda bulunmayı düşünen adayların 18 Ocak 2016 – 22 Ocak 2016 tarihleri arasında son mesai saati olan saat: 17:00’a kadar  Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. E-mail ya da posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sözlü Mülakat Sınav Tarihi : 27.01.2016 Çarşamba

Saat: 14:00

Yer: Bandırma Belediyesi Encümen Salonu

Bir önceki yazımız olan Danıştay Başkanlığı Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Ocak Ayında Bilişim Personeli Alan Devlet Kurumları, Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli Maaşları Ne Kadar? ve Danıştay Başkanlığı Danışman Alımı Sınav Tarihi 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.