İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

BATİK Satış Danışmanı Personel Alımı İş İlanları

BATİK Mağaza Kasiyer-Müdür-Yardımcı Alımı 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan bir çok kişinin tercih ettiği ve uzun zamandır ülkemizde hizmet veren markalardan birisi olan BATİK Türkiye genelinde yer alan mağazalarına yeni takım arkadaşları aramaktadır. Büyük bir markada perakende sektöründe çalışmak isteyenler ve 2015 yılının yaz aylarına gireceğimiz şu günlerde iş arayanlar kendilerine uygun kadrolara iş başvurusunda bulunabilir.En fazla alımlar Satış Danışmanı pozisyonunda olmaktadır. Bu yüzden kadroya iş başvurusu yapabilmek için de  en az Lise Mezunu olmak gerekmektedir. Ülkede 120’den fazla mağazasının olduğunu ve sürekli olarak yeni açılan mağazaların eleman ihtiyaçlarını karşılamak için alımların devam ettiğini söyleyebiliriz.

BATİK Mağaza İlanları

BATİK markasının İnsan Kaynaklarının verdiği ilanlar baz alınırsa en fazla alım İstanbul’daki Mağazalarda olacaktır. Hem yeni açılan hem de mevcut mağazalara personel alımı yaparak müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet vermeyi planlayan BATİK zaten bayanların uğrak noktası olduğundan burada çalışacaklarda yoğun iş temposuna ayak uydurması gerekmektedir. Şimdi sizlere hangi kadrolarda alımlar var bunların listesinin bir kısmını aktaralım.

BATİK Mağazaları Açık Pozisyonlar

Satış Danışmanları
Mağaza Müdürleri
Kasiyer
Mağaza Müdür Yardımcıları
Lise Üniversite Stajyerleri

Alım yapılacak kadroların bir kısmı bunlardır.Şuan için toplamda genel olarak 23 açık kadro vardır. Satış Danışmanı olmak için 18 – 25 yaş arasında olmanız güler yüzlü olmanız,en az lise mezunu olmanız,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeniz gibi şartlar aranmaktadır.Müdür Yardımcısı olarak çalışmak için Nebim & Winner programları bilmek. 1-2 yıl deneyimli olmak gibi şartlar aranmaktadır. BATİK İçin İş Başvurusu yapmak isteyenler alt kısımda yer alan kırmızı bağlantıdan yardım alabilir.

BATİK Mağazaları İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/batik-is-ilanlari-c3813-p28696/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.