İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Boydak Holding İş Başvurusu ve Personel Alımı

Boydak Holding İş İlanları – Eleman Alımı 2015 Yılı

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Yine ülkemizin en büyük holdingleri arasında yer alan ve bünyesinde bir çok şirket barındıran Boydak Holding sayesinde sizlerde iş sahibi olabilirsiniz. Belkide kullandığımız gördüğümüz bir çok markanın Boydak Holding’e ait olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi markaların Boydak Holding’e ait olduğunu söylemek istiyoruz.İstikbal,Türkiye Finans,Hes Kablo,Boytrans,Bellona,Mondi ve daha bir çok şirket Boydak Holding’e aittir. Bu bilinen tüm şirketlerde sizlerde çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Boydak Holding İş İlanları 2015

Sizler için ufak bir araştırma yaptık ve İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci nasıl işliyor ve başvurular hakkında bilgi vereceğiz. Bu kadar büyük bir holding olmak ve insanlara iş imkanları sunmak gerçekten bu kuruluşun daha iyi yerlere geleceğinin göstergesi diyebiliriz.Şimdi sizlere Mülakata Çağrılan adaylarda aranan özellikler neler bu konuda bilgi verelim.

Boydak İnsan Kaynakları-İşe Alım Süreci

Mülakata çağırılan adaylar öncelikle ilgili firmada IK yetkilisi tarafından yapılan ve Temel Yetkinliklerin değerlendirildiği
I. Mülakata alınır. Bu mülakatta başarılı bulunan adaylar, Teknik becerilerin ve mesleki bilgilerin ölçüldüğü
II. Mülakata alınırlar. Bu mülakat ya aynı gün ya da duruma göre en kısa zamanda planlanır.
III. Mülakat işe alımı yapılan adayın Beyaz-Mavi Yaka olmasına ve alım yapılacak firmanın uygulamasına göre, çeşitli testlere, kişilik envanter testlerine, el beceri testlerine veya pozisyona uygun olarak yabancı dil testlerine tabi tutulabilirler.
Bu Mülakatlar sonucu edinilen bilgiler “İş Talep ve Bilgi Formu”’nun arkasına görüşmeleri yapan kişilerin görüşleri yazılarak tamamlanır. Mülakatları yapan kişilerin görüşlerini yazmaları kişilerin birtakım sebeplerden olumsuz bulunmalarında yeniden çağırılırken göz önüne alınabilmesi açısından önemlidir. Aynı zamanda kişilerle ilgili tüm görüşler, görüşme-mülakat sonuçları ERP sistemi üzerinde kayıt altına alınarak ortak veri tabanından faydalanılır. Bu testlerde de olumlu bulunan adayların formları öncelikle ilgili firma Genel Müdür’ü tarafından onaylanır. Son onaylardan da geçen adaylara sözleşme teklif edilir. Sözleşmelerin de onaylanmasının ardından adayların işe alımı geçekleşir. İşe başlayan adayların ilgili firmalarda oryantasyon eğitimine tabi tutularak sözleşmelerinde yer alan sürelerde deneme süresi adı altında çalışmaya başlarlar.

Eğer sizlerde bu firmalardan birisinde çalışmak istiyorsanız Açık Pozisyonlardan size uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz. Mavi yaka ve Beyaz yaka olmak üzere 2 grupta iş gücü istemi gerçekleşmektedir. Hepinize bol şans dileriz.

Boydak İş İlanları ve İş Başvurusu İçin

http://www.boydakkariyer.com/is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sadık Başyigit dedi ki:

  Merhaba Sizinle çalışmak isterim Ben 20 yıldır Mekanik Bakım Onarım Teknisyeniyim Avcılar’da ikamet ediyorum teşekkür ederim

 2. Hikmet dedi ki:

  Merhaba 1989 buyana kamyon tamircisi yim motor şanzuman diferansiyel ustasıyım belgem var sizinle çalışmak istiyorum arzederim kamyon Mercedes volvo bmc

 3. ismail kurt dedi ki:

  25 yıllık şoförün E ehliyeti src 3 4 psikoteknik dijital ehliyetim var özel sektörde genelde böyle Turan’ın sunta bakır alüminyum gibi yükünü taşıyorum kayseride oturuyorum yaş 45 ben boytirans iyi tercih ediyorum boytirans in yükü nerden alınır bildiğim için sıkıntım yok çalışma düzenlediği biliyorum.

 4. erdal durgut dedi ki:

  Merhaba ben insaat ustasiyim ekibim var yurtdışında sizinle çalışmak isteriz branjımız dış cephe ısı Yalıtım vb alçı boya sıva kalıp ic ve dış dekorasyon

 5. kazım dedi ki:

  28 yasındayım meslek lısesı elektrık meunuyum gaz altı ve ozel guvenlık serıtfıkam var yurt dısı ıs arıyorum