İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Brisa İş İlanları ve Personel Alımı Başvurusu 2015

Brisa İş İlanları ve Personel Alımı Başvurusu 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Sabancı Holding’e ait olan Brisa Bridgestone ülkemizin en iyi lastik üreticileri arasında yer alan şirketlerinden olmasıyla beraber müşterileri için en iyi ürünleri üretmek amacıyla yurt genelinde yeni takım arkadaşları aramaktadır. Ülkemizin sanayi kentleri arasında gösterilen Kocaeli ilimizde en fazla alım olacaktır. Kocaeli ilimizde yaşayan insanlar bir bakıma şanslı diyebiliriz. Çünkü sadece Brisa değil ülkemizin dev şirketleri hep bu şehirde personel alımı yapmaktadır.

Brisa Personel ve Eleman Alımı 2015

İnsan Kaynakları ilanlarına göre bir çok pozisyonda alım yapacak olan Brisa geniş bir istihdam alanı sağlamakta ve hem beyaz yaka hem de mavi yaka açık pozisyonlar ile iş ilanlarını insanlara sunmaktadır.Bir çok pozisyon vardır şuan için dolması beklenen. En fazla alım yine beyaz yaka pozisyonları için geçerli olmaktadır. Örnek verecek olursak aşağıda yer alanlar için başvuru yapabilirsiniz.

1-Mağaza Satış Yöneticisi
2-Finans Uzmanı
3-Yazılım Mühendisi
4-Genel Başvuru
5-Bakım Mühendisi
6-Kalite Mühendisi

gibi pozisyonlar için alım vardır. Ayrıca Genel başvuru yaparak işçi ve üretim pozisyonları içinde başvuru yapabilirsiniz. Gerekli ihtiyaç halinde Sabancı Holding’e bağlı olan Brisa Şirketleri sizinle iletişime geçecektir. Eğer sizlerde bu firmada çalışmak istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak açık pozisyonlara göz atabilirsiniz. Hepinize bol şans dileriz.

BriSA Açık Pozisyonlar İçin:

http://www.kariyer.net/brisa-bridgestone-sabanci-a-s-is-ilanlari-c1013-p139/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.