İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ege Üniversitesi Hastanesi Hemşire Alımı 2016

Ege Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en güzel illerinden biri olan İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan ve aynı zamanda Türkiye’nin eğitim açısından en büyük üniversiteleri arasında gösterilen Ege Üniversitesi tarafından yapılan duyuru neticesinde üniversite kampüsünde yer alan Ege Üniversitesi Hastanesi’ne yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sadece KPSS puanı sıralaması esas alınmak üzere beş adet sağlık personeli alımı yapılacağı bildirilmiştir. Bunun ile birlikte atanmaya hak kazanan hemşirelerin tamamının Hastane Başhekimliği bünyesinde istihdam edileceğini ve nöbet usulü görevlendirileceği belirtilmiştir. İlan için başvurularınızı 25 Nisan 2016 – 9 Mayıs 2016 tarihleri aralığında yapabilirsiniz.

EGE-UNIVERSITESI-HASTANESI-HEMSIRE-ALIMI-2016

Giderleri döner sermaye bütçesinden karşılanmak için alınacak 4 hemşire için başvuru şartı; 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak şeklinde belirtilmiştir. Giderleri özel bütçeden karşılanacak olan 1 adet hemşire alımı için ise ek olarak Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikası ya da 2.veya 3. Basamak Bir Sağlık kuruluşunun yoğun bakım ünitelerinde en az 6 ay görev yapmış olmak şartı belirtilmiştir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

c) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

d) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

e) 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3) puanı esas alınacaktır.

f) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

1- Başvuru Formu (Başvuru sırasında temin edilebilir),

2- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi,

3- Fotoğraf 1 Adet,

4- KPSS Sonuç Belgesi,

5- Kimlik Fotokopisi,

6- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge,

7- Hizmet Belgesi (Tecrübe aranan kadrolar için çalışılan kurum ya da işletmeden alınan belge) gibi evraklardır.

İlana başvuru şekli, başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlarının açıklanması ile birlikte ilan hakkındaki tüm hususları öğrenmek için ilanın tam metnini okuyabilirsiniz. Başvuru yapmadan ilan hakkındaki her detayı bilmek başvuru neticesi açısından önemli bir rol oynamaktadır. Ege Üniversitesi Hemşire Alımı ilanındaki diğer hususları da okumanız tavsiye edilir.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Yatılı Gece Bekçisi Arayan Fabrikalar, İnşaatların İlanları başlıklı makalemizde Ek İş Olarak Gece Bekçiliği Yapmak, Emekliye Gece Bekçiliği İş İlanları ve Gece Bekçisi Alımı Yapan Firma İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.