İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı 2016

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı 2016 İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en önemli ve gözde kurumlarından biri olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru neticesinde Eskişehir’in Seyitgazi bölgesinde bulunan Kırka Bor İşletme Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 2 engelli işçinin açıktan alınacağı bildirilmiştir ve 31.03.2016 tarih ve 683/5 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile tasvip edilmiştir.

ETI-MADEN-ISLETMELERI-ISCI-ALIMI-2016

Başvurular ise 18 Nisan 201628 Nisan 2016 tarihleri aralığında İŞKUR kurumuna yapılacaktır. Başvuruda bulunmadan önce ilanın tam metnini okuyarak ilan hakkındaki diğer hususlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı 2016 gibi birçok husus bu kurumda çalışmak isteyen adayların dikkatini çekmektedir.

Buna göre, adı geçen İşletmenin mevcut işçi sayıları esas alınarak tespit edilen engelli ve eski hükümlü çalıştırma oranlarına göre ortaya çıkan engelli 2 işçi kontenjan açığının kapatılabilmesini teminen, ilgili mevzuatında belirtilen usul ve esaslar ile genel hükümler dahilinde engelli 2 işçi kontenjan açığının, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne 08.04.2016 tarih ve 8949 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu engelli 2 işçi (Proses İşçisi-1 Lise ve Dengi Okul-Bilişim Teknolojileri, 1 Lise ve Dengi Okul-Kimya Bölümü mezunu) için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Toyota Personel Alımı 2016 İş Başvurusu başlıklı makalemizde Toyota Eleman Alımı 2016, Toyota İşçi Alımı 2016 ve Toyota Personel Maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.