İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Generali Sigorta 2015 İş İlanları ve İş Başvurusu

Generali Sigorta  Açık Pozisyonlar ve İş İmkanları

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer sizlerde kariyerinize sigorta elemanı olarak devam etmek istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. Ülkemizin en iyi sigorta şirketleri arasında yer alan Generali Sigorta  her sene olduğu gibi 2015 yılında da yeni takım arkadaşları almaya devam ediyor. Sizlerde üniversitelerin bankacılık ve sigortacılık ya da işletme iktisat gibi bölümlerinden mezun olduysanız İş Başvurusu yapabilirsiniz. İnsan Kaynakları açıklamalarına göre sizlere sunulan iş imkanları sayesinde sizlerde 2015 yılında hayalini kurduğunuz işe sahip olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz sizlere İşe Alım Süreci hakkında bilgi verelim. Ayrıca Sigorta Danışmanı olmak istiyorsanız da iş başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle İstanbul ve Ankara illerimizde alım daha yoğundur.

Generali Sigorta 2015 İş İlanları

İnsan Kaynakları

Nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmak,

Yetkin ve başarılı bir işgücü ve lider adayları oluşturmak amacıyla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlamak,

Şirketimizin ve çalışanlarımızın gelişimi için çalışanları faklı görevlerle yetiştirmek ve rotasyon uygulamalarının artmasını sağlamak,

Katılımcı, paylaşımcı, tarafsız, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak, bu arada şirketin gizlilik ilkelerini göz ardı etmeme konusunda geliştirmek,

Çalışanlarımızın, öneri ve beklentilerini dikkate almak; bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek,

Güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamaktır.

Tarihçemizle gurur duyarak, uluslararası ve çokuluslu bir şirketin getirmiş olduğu zenginlikleri özümseyerek, Şirket kimliğimizi geliştirmeyi hedefleriz.

Eğer sizde bu sigorta firmasında çalışmak istiyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. Sigorta Şirketi İş İlanları 2015 yılında tüm firmalarda olduğu gibi bu firmada da devam ediyor. İş Başvurusu yapmak için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

Generali Sigorta İş İlanları İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.