İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Güldoğan Tekstil Bursa Personel Alımı İş Başvurusu

Güldoğan Tekstil İş İlanları 2015 Açık Pozisyonlar

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin tekstil üretim kentlerinden birisi olan Bursa ilimizde bulunan fabrikaları ile insanlar ve firmalar için en iyi ve en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin üretimlerini yapan Güldoğan Tekstil bu bağlamda Üretim Tesisleri ve Fabrikalarına eleman alımı yapmaktadır. Bursa Nilüfer ve Yıldırım’da bulunan Fabrikalara sürekli olarak yeni takım arkadaşları alan firma bu durumda bu bölgede ikamet eden insanlara da iş olanakları sağlamaktadır.  Tekstil Fabrikaları İş İlanları bakımından Bursa ilimizde yoğun bir şekilde talep görmektedir. Sürekli olarak işçiye ve deneyimli personele ihtiyaç duyan firmalar istihdam alanları oluşturmaktadır.

Güldoğan Tekstil Kariyer

Güldoğan Tekstil Firması Dokuma,Boya ve Baskı  Tesisi,Kemer astarı Konfeksiyonu gibi alanlarda ürünler üretmektedir. Eğer bu alanda daha önce deneyiminiz varsa sizlerde çalışmak için iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca sadece fabrikalarda dokuma,boya ve baskı gibi pozisyonlarda değil Depo Elemanı olarak görev alabileceğiniz açık kadrolarda bulunmaktadır. Firma hangi alanlarda personel ihtiyacı bunlara bir göz atın size uygun olanlara başvurunuzu yapabileceğiniz bağlantıyı vereceğiz.

Firma Açık Kadrolar

Kartela Şefi
Depo Sevkiyat Elemanı
Güvenlik Görevlisi
Bilgi Teknolojileri Elemanı
Satış Pazarlama Mühendisi

Alım yapılacak olan pozisyonların bir kısmı bu şekildedir. Gördüğünüz gibi hem beyaz yaka hem de mavi yaka kadrolarında çalışacak personel alımları mevcuttur. Firmada görev almak için Lise Mezunu ve pozisyon yüksekliğine göre Üniversite Mezunu olmanız şartları aranmaktadır. Alt tarafta verilen kırmızı bağlantıyı kullanarak pozisyonlarda aranan diğer özel şartlara göz atabilirsiniz. Bursa Tekstil Fabrikaları arasından Güldoğan Tekstil de çalışabilirsiniz.

Güldoğan Tekstil Kariyer Fırsatları İçin:

http://www.kariyer.net/guldogan-tekstil-is-ilanlari-c4670-p29553/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.