İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Hayri Sivrikaya Hastanesi Hemşire Alımı İş İlanları

Özel Hayri Sivrikaya  Hastanesi Personel Alımı Açık Kadrolar 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Özel Hastanelerin ülkemizde epey bir fazla olması Türkiye Genelinde iş arayanlara iş kapısı olmaya devam ediyor. Düzce ilimizde yaşıyorsanız ve Özel Sağlık Kuruluşlarında çalışacak bir iş arıyorsanız Özel Hayri Sivrikaya Hastanesine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Farklı bir çok pozisyonda personel alacak olan hastanede çalışarak iyi bir kariyer yapabilirsiniz. En fazla alımlar hiç şüphesiz hemşire ve ebe kadrolarında olacaktır. Özel hastanelerin en büyük avantajı sadece üniversite mezunlarına değil Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olanlara da hemşirelik ve teknikerlik kadrolarında iş fırsatı sunmasıdır. Bu sebeple çok fazla tercih edilmektedir. Yani en az lise mezunu olanlar için başvuru yapabilecek ameliyathane hemşiresi ve normal hemşire kadroları boştur.

Özel Hayri Sivrikaya Hastane İlanları

Özel Hastanelerin en fazla ihtiyaç duyduğu bir diğer alan da radyoloji teknikeri dir. Eğer bu pozisyonda da çalışmak için daha önceden tecrübeniz varsa kendinize şuan yeni bir iş arıyorsanız Düzce’de ikamet ediyorsanız Özel Hayri Sivrikaya Hastanesini tercih edebilirsiniz. Teknikerlik ve hemşirelik kadroları dışında Uzman Doktor Alımı da yapan özel hastane sağlık alanında hastalarına daha iyi hizmet amaçlı sürekli olarak ileriyi hedeflemekte. Açık Pozisyonlar hangileri bir göz atalım.

Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi Açık Kadrolar

Nöroloji Uzmanı
Radyoloji Teknisyeni / Tekniker
Ebe
Hemşire
Ameliyathane Hemşiresi
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi
Diş Hekimi

Alım yapılacak bazı kadrolar bu şekildedir. Uzman Doktorluk kadroları haricinde en az Lise Mezunu olanların başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır. Düzce Özel Hastane İş İlanları arasından tercihiniz Hayri Sivrikaya Hastanesiyse alt kısımda verilmiş olan kırmızı bağlantı yardımıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Özel Hayri Sivrikaya Hastane İlanları İçin:

http://www.kariyer.net/ozel-hayri-sivrikaya-hastanesi-is-ilanlari-c8160-p33038/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.