İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

HDI Sigorta İş İlanları ve Personel Alımı 2015

HDI Sigorta Sigorta Danışmanları ve Uzman Alımı Başvuru

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde sigortacılık alanında ismi bilindik ve dünya genelinde hizmet veren firmalar arasında yer alan HDI Sigorta farklı alanlarda hizmet vererek insanlara bu alanda faydalı olmayı amaçlamaktadır. Bir Alman firmasının kuruluşu olan HDI Sigorta Türkiye’de bulunan yüzlerce acentesi ile daha geniş kitlelere ulaşmak için kadrosunu yenilemekte ve genişletmektedir. Üniversite ya da MYO ilgili bölümlerinden yani Bankacılık ve Sigortacılık ya da İşletme,İktisat,Maliye bölümlerinden mezun olanların kolaylıkla iş bulabileceği açık pozisyonlar mevcuttur. İnsan Kaynakları açıklamasını ve ilanlarını sizlere aktarmak istiyoruz.

HDI Sigorta İlanları

Marmara,Ege,Anadolu,İstanbul ve Samsun Bölgelerinde bulunan sigorta acentelerinde sürekli olarak eleman alımı yapan firma İnsan Kaynakları tarafından verilen ilanlar neticesinde hem geniş istihdam alanları oluşturmakta insanlara iş imkanı sağlamakta hem de sektörde emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir. HDI Sigorta Kariyer olanaklarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız aşağıda yer alan listeden hangi kadrolara alım var bakabilir ona göre başvuru yapabilirsiniz.

HDI Sigorta Acenteleri Açık Pozisyonlar

1-Eğitim Destek Elemanı
2-İç Denetim Uzman Yardımcısı
3-Güney Anadolu / Finansal Kurumlar Uzman Yardımcısı
4-İstanbul Avrupa Finansal Kurumlar Uzman Yardımcısı
5-Üniversite Stajyeri
6-Marmara Bölge Finansal Kurumlar Uzman Yardımcısı

pozisyonlarında alımlar vardır.Nisan ayında hala iş arıyorsanız ve Sigortacılık sektöründe çalışmak istiyorsanız sizlerde aşağıdaki kırmızı bağlantıyı kullanabilir bu sayede HDI Sigortada alım yapılacak kadrolardan size uygun olanlara başvurunuzu yapabilirsiniz. Listede gördüğünüz gibi üniversite öğrencilerine staj imkanları da sunan şirket için başvurunuzu sizlerde en kısa zamanda yapınız.

HDI Sigorta İş İmkanları İçin:

http://www.kariyer.net/hdi-sigorta-a-s-is-ilanlari-c16792-p7453/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.