İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçi Yardımcısı Alımı 2016

İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçi Yardımcısı Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklama neticesinde bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere genel idare hizmetleri sınıfında bulunan boş 10 dernekler denetçi yardımcısı pozisyonu için alım yapılacağı duyurulmuştur. Alımlar sözlü giriş sınavı neticesinde gerçekleşecektir ve ilan için başvurular 14 Kasım 2016 – 18 Kasım 2016 tarihleri aralığında yapılacaktır. Bunun ile birlikte giriş sınavı ise 20 Aralık 2016 – 22 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

icisleri-bakanligi-dernekler-denetci-yardimcisi-alimi

SINAVA KATILMA ŞARTLARI

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında sayılan şartları taşımak,

2- En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birisini bitirmiş olmak,

3- Sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak.(01/01/1981 tarihinden sonra doğanlar),

4- ÖSYM tarafından 04-05 Temmuz 2015 veya 22-29 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılan “Kamu Personel Seçme Sınavı KPSSP59 puan türünden en az 70 ve üzerinde KPSS puanı almış olmak kaydıyla başvuruda bulunanlardan en yüksek puanlı 60 kişi içerisinde bulunmak (60 ıncı aday ile aynı puana sahip diğer adaylar da giriş sınavına alınır).

BAŞVURU İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

1- Bakanlığımızın www.icisleri.gov.tr adresli internet sitesinden temin edilerek doldurulmuş ve aday tarafından imzalanmış, resimli İş Talep Formu,

2- Son altı ay içinde çekilmiş 3 adet renkli vesikalık fotoğraf,

3- Diploma veya mezun olduğunu gösterir belgenin aslı ve fotokopisi veya tasdikli sureti. (Diplomanın veya mezun olduğunu gösterir belgenin aslı ya da onaylı örneği ibraz edilmek kaydıyla fotokopileri Bakanlığımızca tasdik edilecektir.)

Sınav için başvurular İçişleri Bakanlığı’nın resmi internet web sayfası adresi olan www.icisleri.gov.tr sitesinden yapılacaktır. Başvurunun nasıl yapılacağı, başvuru şekli, başvuru yeri gibi ilan hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ilanın tam metnini okumanız yeterli olacaktır.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Apartman Görevlisi Arayan Apartmanlar ve Kapıcılık İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.