İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İETT Sözleşmeli Personel Alımı ve Başvurular 2015

İETT Sözleşmeli Personel Alımı ve Başvurular 2015

Merhaba Sayın okurlarımız. Eğer sizlerde kariyerinize   İstanbul Elektrik Tramvay Ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde devam etmek istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. Her sene olduğu gibi 2015 yılında da personel alımı yapan kurum insanlara iş imkanları sunmaya devam ediyor. Toplamda 3 adet sözleşmeli personel alımı yapacak olan İETT hangi pozisyonlarda açık var ve bu açığı doldurmaya çalışıyor diye merak ediyorsanız bu konu hakkında da sizleri aydınlatacağız.1 adet Avukat,1 Mühendis,1 adet Tekniker alımı yapacaktır. Aranan koşullar neler merak ediyorsanız bunları da aktaralım hemen sizlere.  Başvuru Tarihleri: ( 02 Şubat 2015 – 04 Şubat 2015 ) arasındadır. Bu tarihten sonra başvurular kabul edilmeyecektir. Bu tarihten sonra ilanı okuyanların ilanı değerlendirmeye almamaları gerekir.

İETT Sözleşmeki Personel Alımı 2015

Avukatlık Başvurusu İçin Aranan Şartlar

1 – Avukatlık Stajını tamamlamış olmak.
2 – CMK Eğitim Sertifikası olmak

Mühendislik İçin Aranan Şartlar

1 – İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmek ve belgelemek. (KPDS, ÜDS)
2 – ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Sertifikası olmak.
3 – En az C Sınıfı İş Güvenliği Uzman Mühendis Yetkilendirme Belgesi olmak.
4 – Doğal Gaz Daire İç Tesisatı Mühendis  Yetkilendirme Belgesi olmak.

Tekniker Alımı İçin Aranan Şartlar

1 – Makina Eğitimi konusunda Yüksek Lisans yapmış olmak.
2 – İyi derecede Autocad bilmek ve belgelemek.
3 – İş Sağlığı ve Güvenliği C Sertifikasını almış olmak.

Giriş Sınavı ve Tarihi Sözlü sınav mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü sınav tarihi: 06 / 02 /2015 saat 09:00 olarak belirlenmiştir. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılacak ve göreve başlatılmayacaklardır. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.
Sınav İçin Genel Başvuru Şartları
1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48 ‘inci Maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2- Seyahate engel durumu olmamak.
3- Farklı vardiyalarda çalışabilecek niteliklere sahip olmak.

Başvuru Şekli
Adayların 02 /02/2015 – 04 /02/2015 tarihleri arasında saat 08:00 ile 16:30 arasında İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Memur Personel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler
1- Özgeçmiş 2- Diploma Fotokopisi 3- Eğitimleri aldığını gösterir sertifikaların fotokopisi Sözlü Mülakat Sınav Tarihi : 06 /02/2015 Saat : 09:00 Yeri : İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü

Kaynak: Devlet Personel Başkanlığı

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. serpil karaca dedi ki:

    İett lutfen bizede bir is verirseniz cok sevinirim bende bir unuversite okuyup burda daha bilgili bir iste calismayi isterdim ama biliyorumki banada mutfakta bile olsa bir is imkani olacaktir kendimi gelistirip daha faydali olabilirim ne olur gormezden gelmeyin tessekkurler okuyupta ilgilenen herkesten.