İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İller Bankası Sözleşmeli Personel Alımı 2016

İller Bankası 200 Personel Alımı Yapacak

Merhaba Sayın Okurlarımız. İller Bankası yapmış olduğu duyuruda sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere giriş sınavı ile birlikte 200 adet teknik uzman yardımcısı alımı yapacağını bildirmiştir. İlan için başvurular ise 14 Temmuz 2016 – 29 Temmuz 2016 tarihleri aralığında yapılabilecektir. Belli başlı başvuru şartları arasında başta Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ile birlikte; 35 yaşını doldurmamak, dört yıllık üniversitelerin belirtilen fakülte bölümlerinden mezun olmak, KPSS sınavından belirtilen puanı almış olmak gibi şartlar da bulunmaktadır. Başvuruların öncesinde bu şartları detaylı bir şekilde inceleyip okumanız bu yüzden tavsiye edilmektedir.

ILLER-BANKASI-PERSONEL-ALIMI-2016

BAŞVURU KOŞULLARI

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

b) En az 4 yıllık eğitim veren yüksek öğretim kurumlarının İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama, bölümlerinden, bu bölümlere denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanlarda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yabancı fakültelerden birini bitirmiş olmak,

c) 01/01/2016 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, ç) Kamu haklarından yasaklı bulunmamak,

d) 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

e) Sınav tarihi itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak,

f) Diğer resmi veya özel kurum ve kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak,

g) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak,

ğ) İlgili mevzuat hükümlerine göre mali sektörde ve bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak,

h) Banka tarafından daha önce açılan giriş sınavlarına bir defadan fazla girmemiş olmak,

ı) Bankaya alınacak Teknik Uzman Yardımcılarının öğrenim dalları itibariyle dağılımına ulaşmak için ilanın tam metnini okuyabilirsiniz.

BAŞVURU ŞEKLİ

Sınava girmek isteyen adaylar, sınav için başvurularını İller Bankası’nın resmi internet web sayfası adresi olan www.ilbank.gov.tr adresinde yayınlanan başvuru ilanından yapılabilecektir. Son başvuru tarihi ise 29 Temmuz 2016 Cuma günü mesai saati bitimi olan saat 17:30 vaktine kadardır. Tüm bunlar ile alım yapılacak iller ve bölgeler ile birlikte başvuru için gerekli evraklar hakkında tüm detaylar hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak için ilanın tam metnine bir göz atabilirsiniz.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Apartman Görevlisi Arayan Apartmanlar ve Kapıcılık İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.