İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

K.Maraş Hemşire-Vekil Ebe ve Sağlık Personeli Alımı 2015

Kahramanmaraş Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Personel Alımı Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Kahramanmaraş Valiliği tarafından verilmiş olan ilan neticesinde il ve ilçelerde kurulmuş olan yeni 26 adet sağlık evine Vekil Ebe, Hemşire ve Sağlık personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuru yapacak olanları sevindirecek bir haber verelim ki bu ilan için herhangi bir KPSS Şartı aranmamaktadır. KPSS Şartı aranmadan Ebe Hemşire ve diğer sağlık personeli alımı gerçekleştirecek olan kurum ve valilik ilana başvuru tarihlerini 24 Haziran 2015 ile 30 Haziran 2015 olarak belirtmiştir. Bu verilmiş olan tarihler aralığında kesinlikle başvurunuzu yapmalısınız. Alınacak olan personeller hangi illerde görevlendirilecek bu konuda da ilan metninde yer alan bilgileri sizlere detaylı bir şekilde aktaracağız.

Maraş Hemşire Alımı 2015 Haziran

Alım yapılacak olan iller arasında Afşin,Göksun,Ekinözü,OnikiŞubat,Pazarcık,Dulkadiroğlu,Çağlayancerit gibi ilçeler bulunmaktadır. Bu ilçelere bağlı köy ve bucaklarda kurulmuş olan sağlık evlerinde görevlendirilmek istiyorsanız bazı kriterleri de taşıyor olmanız gerekmektedir.Diğer Sağlık Personellerinden kastımız ise Sağlık Memuru Toplum Sağlığı Teknisyeni alımında kullanılmaktadır.

Vekil Ebe, Hemşire ve Sağlık Memuru Toplum Sağlığı Teknisyeni alımı için yapılacak olan başvurular belirtilmiş 01/06/2015 tarihinde komisyon üyeleri tarafından incelenip yerleşenlerin listesi yine aynı gün İlimiz Halk Sağlığı Müdürlüğünün internet sitesinden duyurulacak ilan edilecek olup tercihleri doğrultusunda yerleştirmesi yapılanlardan görevine başlamayacak olanların 02/06/2015 tarihi mesai bitimine kadar İlimiz Halk Sağlığı Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şubesi Personel Birimine feragat dilekçesi vermeleri gerekmektedir.

İl ya da ilçede ikamet edenler başvurularını yapabilmeleri için ilanın tam metnine bakmalarında fayda vardır. Kahramanmaraş ilimizde yaşıyorsanız ve Sağlık Personeli olarak devlet kurumlarında sağlık ocaklarında çalışmak istiyorsanız ayrıca verilmiş olan başvuru dilekçesini de eksiksiz bir biçimde doldurup ilgili yerlere teslim etmeniz istenmektedir.

Valilik İlan Tam Metni İçin TIKLAYINIZ

Başvuru Dilekçesi İçin TIKLAYINIZ

Alım Yapılacak Yerler İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.