İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kudret Göz Hastanesi Hemşire ve Personel Alımı 2015

Kudret Göz Hastanesi İş Başvurusu ve Eleman Alımı

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ankara başta olmak üzere İstanbul’da da hizmet veren ve en büyük göz hastaneleri arasında yer alan Kudret Göz Hastanesi her sene olduğu gibi 2015 yılında da sağlık alanında çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları aranmaktadır.Bildiğiniz üzere en fazla personel alımı ülkemizde sağlık alanında olmaktadır. Hem hemşire alımı hem de tekniker alımı yaparak geniş bir istihdam alanı oluşturan Kudret International Hospital bünyesinde çalışabilir kariyer yapabilirsiniz.Şimdi dilerseniz İnsan Kaynakları tarafından yapılan açıklama ve verilen ilanlara bir göz atalım.

Kudret Göz Hastanesi İş İlanları 2015

Daha öncede söylemiş olduğumuz gibi sadece hemşire alımı değil mavi yaka pozisyonlarında yani temizlik görevlisi gibi pozisyonlar içinde alım vardır. Hasta Yatış Elemanı,Radyoloji Teknikeri,Santral ve Randevu Görevlisi,Acil Tıp Teknisyeni ve Asistanlık gibi pozisyonlar için alım vardır. En fazla alım Hemşirelik pozisyonu için olduğundan aranan kriterler neler bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Hemşirelik Başvurusu İçin Aranan Şartlar

Üniversitelerin veya liselerin hemşirelik bölümlerinden mezun,
Sonuç ve çözüm odaklı,
Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
Ekip çalışmasına yatkın,
Meslek bilinci gelişmiş,
Tercihen deneyimli,
Bayan hemşire aranmaktadır.

gibi kriterler aranmaktadır. Yani Lise Mezunları da başvuru yapabilir. Ankara’da ya da İstanbul’da yaşıyorsanız ve sağlık alanında kendiniz için bir iş arıyorsanız mutlaka başvuru yapmanız gereken pozisyonlar var. Bu pozisyonlara bakmak için aşağıda yer alan kırmızı bağlantıyı kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Hepinize bol şans dileriz.

 Kudret Göz Hastanesi İş İlanları İçin:

http://saglik.yenibiris.com/kudret-goz-ankara-is-ilanlari?firma=35451

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.