İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kuveyt Türk Bankası Genel Müdürlük Türkiye Geneli Başvuru

Kuveyt Türk Bankası Türkiye Geneli İş Başvurusu 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürlükte görevlendirmek üzere Türkiye Genelinde eğitim seviyesi ve aranan şartlara uygun herkesin başvurusunun değerlendirmeye alınacağı bir ilan yayımlamıştır. Bu ilana göre Üniversitelerin uygun bölümlerinden mezun olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. İş Başvurusu yapmadan önce bankanın aramış olduğu şartlara detaylı bir şekilde bakmanızda fayda var. Türkiye Genelinde şubesi oldukça yaygın olan ve Genel Müdürlükte de personel ihtiyacını gidermek isteyen banka bu bağlamda yeni bir ilan vermiştir. İlan henüz yeni olduğundan Katılım bankasına internet üzerinden CV Göndermeniz mümkündür. Eğer aranan şartları taşıdığınız banka tarafından da onaylanırsa çalışmanıza imkan verilebilir. Bankada çalışmak isteyenler alt kısımda yer alan kriterleri tüm detayları ile incelemesi gerekiyor.

KUVEYTTÜRK YENİ İLAN EKİM

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI YENİ İŞ İLANI

Kuveyt Türk Bankasının Genel Müdürlüğünde çalışacak olan personellerin 4 yıllık üniversite Lisans mezunu olması gerekmektedir. Bu eğitim seviyesinde olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu yapmanız için engel yok. Ancak yabancı dil olarak İngilizce bilmeniz gerektiğini de aranan şartlar arasında eklemişler. Şunu belirtelim ki İngilizce bilmek tercih sebebi olarak belirtilmiştir.

♦ Genel Müdürlüğümüzün ilgili departmanına uygun lisans bölümlerinden mezun,
♦ Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
♦ Müşteri odaklı,
♦ Takım çalışmasına yatkın,
♦ Yoğun çalışmasına temposuna ayak uydurabilen

Yukarıda yer alan şartları taşıyorsanız başvurunuzu alt kısımda verilmiş kırmızı renkli bağlantıdan yapmanız mümkündür. Online olarak internet üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankasının Genel Müdürlüğünde çalışacaklar Türkiye Genelinde başvuru yapabilir. Yani İstanbul’da yaşayanlarda başvuru yapabilir doğu illerinde bulunanlarda. Başvuru için link alt kısımda belirtilmiştir.

Kuveyt Türk Katılım Genel Müdürlük İş Başvurusu İçin:

www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s/genel-mudurluk-genel-basvuru-is-ilani-i1446152/

Bir önceki yazımız olan ODEABANK Müşteri Hizmet Yetkilisi Alımı İlanı Başvurusu başlıklı makalemizde Banka Çağrı Merkezi Personel Alımı İlanları, Odeabank Banka Personel Alımı Başvurusu ve Odeabank Deneyimsiz Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ayse atlı dedi ki:

  istanbul ayse atlı

 2. Emine unveren dedi ki:

  El ordusu kına lavanta paketleme davetiye nikah şekeri tanzimi vb.her işi evimde profesyonelce yaparım.

 3. kadri okuyan dedi ki:

  başvuru nerde yapılır

  1. Admin dedi ki:

   Kırmızı bağlantılardan başvurunuzu yapabilirsiniz.