İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Mektebim Koleji Öğretmen Alımı İş Başvurusu 2015

Mektebim Okulları Personel ve Öğretmenlik İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde kurulmuş olan en iyi özel kolejler arasında yer alan eğitim kurumlardan Mektebim Koleji İstanbul ilimizde bulunan okulları için yeni eğitim insanları yani öğretmenler almayı planlamaktadır. Sizde öğretmenlik unvanınızı en iyi şekilde özel eğitim kurumlarında devam ettirmek istiyorsanız İş Başvurusu yapabileceğiniz branşlar mevcuttur. Elbette sadece öğretmen alımı değil idari kadrolarda ya da mavi yaka pozisyonlarında çalışacak personellere de ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul’da yaşayan insanlar için iyi bir iş fırsatı olan bu kurumda sizde hayalini kurduğunuz işe sahip olabilirsiniz. Şuan için 63 tane okulu bulunan ve modern eğitim sisteminin gereğini en iyi şekilde yerine getiren kurum İnsan Kaynakları tarafından verilen açık kadrolara bakalım.

Mektebim Okulları İlanları

Geniş bir eğitimci kadrosuna sahip olan Mektebim Koleji yeni beyinler alarak öğrencilerine en iyi eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. 10 Bin öğrencisi ile ülke genelinde en fazla öğrenciye eğitim veren kurumlardan olan kolej Öğretmen Alımı yaparak kadroyu sürekli güncel ve dinamik tutmaktadır. Şimdi dilerseniz hangi branşlarda alımlar var bir bakalım.

Mektebim Koleji Açık Kadrolar

Fransızca Öğretmeni                     •Din Kültürü Öğretmeni
İngilizce Öğretmeni                       Call Center Elemanı
Psikolog                                       Muhasebe Elemanı
Rehber Öğretmeni                        Hemşire
Görsel Sanatlar Öğretmeni            •Beden Öğretmeni
Anaokulu Öğretmeni                     Almanca Öğretmeni

Ve daha bir çok kadroda alımlar vardır. Böylesine büyük bir kurumda kariyer yapmak ve yükselmek istiyorsanız sizlerde öğretmen alımlarında ya da diğer alımlarda aranan şartlar neler bakmak için Mektebim Kolejlerinde çalışmak için alt kısımda bulunan kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Hepinize bol şans dileriz.

Mektebim Kolejleri İş Olanakları İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.