İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Mercedes Benz Üniversite Stajyerlik Başvurusu

Mercedes Benz Öğrencilere Staj Olanakları 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Alman Otomotiv devlerinden birsi olan ve üretmiş olduğu arabaları dünyanın dört bir yanına ihraç eden Mercedes-Benz şimdi de bünyesinde zorunlu staj yapmak isteyen öğrenciler için de iş fırsatları sunmaya devam ediyor. Eğer sizde böylesine büyük bir markada firmada staj yaparak kariyerinizin ilk adımını sağlam temeller üzerine atmak istiyorsanız kesinlikle başvurunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.Mayıs ayının ortasına kadar başvuruları kabul eden firma Öğrencilerde aranan şartlar hakkında da ilan metninde bilgi verdi. Eğer sizde Staj Başvurusu yapmak için bir otomobil markası arıyorsanız tercihiniz Mercedes’ten yanaysa alt kısımda firma tarafından verilen ilan metnini detaylı okuyunuz.

Mercedes Benz Stajyerlik

Genel Nitelikler:

Diyelim ki Siz; Mühendislik branşlarında (Makine, Endüstri, Otomotiv, Elektrik Elektronik, Mekatronik, Kimya, Bilgisayar, Metalurji ve Malzeme, Çevre, İmalat, İşletme)

veya

İİBF branşlarında (İşletme, Uluslararası Ticaret) bir üniversitede öğreniminize devam ediyorsunuz ve öğreniminiz sırasında kazandığınız teorik/pratik bilgileri gerçek iş ortamında uygulayarak pekiştirmek ve uluslararası bir şirkette deneyim kazanarak iş hayatına yönelik bilgi ve tecrübe edinmek istiyorsunuz;

Mercedes-Benz Türk’ün Yaz Stajı, PEP veya PEP+’ına müracaat etmelisiniz.

İş Tanımı:

Yaz ayları süresince 4 yıllık üniversite Yaz Stajını gerçekleştirmek isteyen adaylar ile Stajyer Geliştirme Programı (PEP) ve Uzun Dönem Zorunlu Staj Programı (PEP+) programlarına başvuruda bulunacak adayların başvurularını kabul etmekteyiz. Yaz Stajı 20 veya 30 işgünü süre ile belirlenen dönemlerde gerçekleşecek zorunlu yaz stajı ile öğrencilerin akademik eğitimlerinin çalışma alanlarında kazanacakları pratik deneyimler ile desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Kriterlerimiz

4 Yıllık Üniversitelerin en az 6.dönemi ve üstü dönemlerde öğrenim görüyor olmanız,
Gerçekleştirilecek staj çalışmasının okulunuz tarafından zorunlu staj olarak tanımlanmış olması,
En az bir yabancı dili (Almanca ve/veya İngilizce) çok iyi seviyede kullanıyor olmanız
İyi bir not ortalamasına sahip olmanız
Gerçekleştirilecek telefon, birebir mülakat, test ve diğer seçim araçlarında başarı göstermiş olmanız beklenmektedir. Zorunlu yaz staj süreci boyunca şirketimiz tarafından öğle yemeği ve servis imkânı sağlanacaktır.

Aranan Kriterleri sağlıyorum ve bir an önce başvuru yapmak istiyorum diyorsanız alt kısımda verilmiş olan kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Hem mühendislik öğrencileri için hem de İşletme İktisat Fakülteleri öğrencileri için staj imkanları bulunmaktadır. Mercedes Benz size en iyi staj olanakları sağlamaya devam ediyor.

Mercedes-Benz Staj Olanakları İçin:

http://www.kariyer.net/mercedes-benz-turk-a-s/yaz-staji-pep-pep-is-ilani-i1320083/

Bir önceki yazımız olan Amerikan Hastanesi Stajyer Öğrencilik Başvurusu başlıklı makalemizde 2015 Yılı Hastaneler Stajyer Alımı İlanı, Amerikan Hastane Staj Başvurusu ve İstanbul Sağlık Bölümü Staj İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.