İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sanatçı Alımı 2016

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sanatçı Alımı 2016 İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru neticesinde kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli sanatçı alımı yapılacağı duyuruldu. Korno ve Keman olmak üzere iki orkestra sanatçısının alınacağı belirtilmiştir. Sözleşmeli sanatçı alımı için başvuruda bulunacak adaylara uygulamalı sınav yapılacağı belirtilmiştir. Uygulamalı şartların detaylarını ise ilanın tam metnini okuyarak öğrenebilirsiniz. Başvurular ise 11 Şubat 2016 tarihinden itibaren başlayıp son başvuru tarihi olan 17 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecektir.

MERSIN-DEVLET-OPERA-VE-BALESI-SOZLESMELI-SANATCI-ALIMI-2016

ADAYLARDA ARANAN ÖZEL KOŞULLAR

1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

2- Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde öğrenim görüyor olmak ya da mezun olmak.

SINAV ŞEKLİ

KORNO:

a) W. A. Mozart Korno Konçertosu No.2, No.3 veya No.4’ ten biri, sadece 1 ve 2 nci bölüm, kadansıyla (Piyano eşlikli).

b) Deşifraj; Komisyonca sınav sırasında belirlenecek önemli orkestra eserlerinden seçmeler. (Çalgının her tür transpozesi dahil!)

KEMAN:

a) W. A. Mozart Keman Konçertosu No.3, No.4 veya No.5’ ten biri, sadece 1 ve 2 nci bölüm, kadansıyla (Piyano eşlikli).

b) Deşifraj; Komisyonca sınav sırasında belirlenecek önemli orkestra eserlerinden seçmeler.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, en geç 17 Şubat 2016 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe;

1- Diploma Örneği,

2- 2 adet Fotoğraf,

3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

4- Başvuruda bulunacağı enstrüman/enstrümanları belirten dilekçe. ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir.

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ Yer: Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / Mersin

Tarih: 18 Şubat 2016 Perşembe

Saat: 11:00

İRTİBAT TELEFONU: (0324) 237 86 55

Bir önceki yazımız olan 2016 Şubat Ayı Devlet Kamu Personel Memur Alımı İş İlanları başlıklı makalemizde 2016 Devlet Kurumları İş Duyuruları, 2016 Yılı KPSS Sınavına Göre Kamu İş İlanları ve Şubat 2016 Personel Memur İşçi Alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.