İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Orman Genel Müdürlüğü Makinist ve Pilot Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü Makinist ve Pilot Alımı 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Orman ve Suişleri Bakanlığı’na bağlı olan Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama doğrultusunda 657 sayılı Devlet Memur Kanunları çerçevesinde istihdam edilmek üzere  “2 (İki) Kaptan Pilot / Kaptan Adayı (Uçak), 2 (İki) İkinci Pilot (Helikopter/Uçak), 3 (Üç) Uçak/Helikopter Kontrol Bakım Makinisti (tercihen aviyonik konusunda uzman)” alımı olacağı duyurulmuştur. İlan için başvurular 20 Nisan 201625 Nisan 2016 tarihi aralığında yapılacaktır. Personel alımı ile ilgili tüm duyurular, Orman Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sayfası web adresi olan www.ogm.gov.tr adresinden yapılacaktır.

OGM-MEMUR-ALIMI

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

(1) Türk vatandaşı olmak,

(2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

(3) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

(4) Askerlik hizmetini yapmış olmak,

(5) Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmek,

(6) Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer nitelikleri taşımak,

(7) Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (yapılacak mülakat sonucu başarılı olan ve Orman Genel Müdürlüğü’ne atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)

(8) Orman Genel Müdürlüğünce yapılacak mülakatta başarılı olmak.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

a. Orman Genel Müdürlüğü www.ogm.gov.tr web adresinden temin edilecek ve müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı “Başvuru Formu”

b. Diploma veya mezuniyet belgesi onaylı örneği,

c. Adli sicil beyanı,

d. Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet Vesikalık Fotoğraf,

e. Alınan eğitimlere ilişkin sertifika örnekleri,

f. Yabancı dil yeterlilik belgeleri

g. Sağlık sertifikası gibi belgelerdir.

Ayrıca personel alımı için mesleklere göre özel şartlar ve ilanın diğer detayları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ilanın tam metnini okuyabilirsiniz. Başvuru şekli ve yeri ilanın tam metninde bulunmaktadır.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Yatılı Gece Bekçisi Arayan Fabrikalar, İnşaatların İlanları başlıklı makalemizde Ek İş Olarak Gece Bekçiliği Yapmak, Emekliye Gece Bekçiliği İş İlanları ve Gece Bekçisi Alımı Yapan Firma İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.