İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Özel Eryaman Hastanesi İş İlanları Açık Pozisyonlar

Eryaman Hastane Sağlık Personeli Teknisyen Alımı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Başkent Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan Eryaman Mahallesinde  büyük bir hastane olan Özel Eryaman Hastanesi hastalarına daha iyi ve daha geniş çaplı hizmet sunabilmek amacıyla sağlık personel kadrosunu genişletmektedir. Ankara’da yaşıyorsanız ve özel hastanelerde iş arıyorsanız Eryaman mahallesinde yaşayanlar için büyük bir fırsat diyebiliriz.Özel hastanelerin MR ve Film çekilme ünitelerinde çalışacak Tekniker Alımı da var Polikliniklerde görev alacak Pratisyen Hekim alımı da. Özel hastanelerde kariyer yapmak gibi bir hedefiniz varsa sizlerde açık kadrolardan yani alım yapılan güncel ilanlardan size uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.

Özel Eryaman Hastane İlanı

Nüfusu kalabalık olan Ankara ilimizde aynı İstanbul gibi özel hastaneler açısından oldukça geniş bir ağa sahiptir. Her ilçede bir den fazla özel hastane bulunması sağlık alanında çalışmak isteyen iş arayanlar için bir fırsat haline dönüşmüştür. Şimdi sizlere Özel Eryaman Hastanesinin personel alımı yapacağı kadroları aktarmak istiyoruz. Bu sayede başvuru yapabileceğiniz bazı kadrolar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Eryaman Hastanesi Açık Kadrolar

Elektrik Teknisyeni
Fizik Tedavi Teknikeri
Ebe
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi
Nöroloji Uzmanı
Eczacı

Şuan için ilanda olan bazı kadrolar bu şekildedir. Eğer İş Başvurusu yaparak iyi bir hastanede çalışmak istiyorsanız ve ilk adımı atmak istiyorsanız alt kısımda yer alan kırmızı bağlantıdan yardım alabilirsiniz. Bu sayede Ankara’nın en nezih mahallelerinden birisi olan Eryaman’da özel bir hastanede bir iş sahibi olabilirsiniz.  Fizik Tedavi Teknikerliği için İlgili bölümlerden mezun olma şartı aranmaktadır. Ebelik içinde yine aynı şekilde üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Şartları taşıyorsanız başvurunuzu yapınız.

Özel Eryaman Hastanesi İş Başvurusu İçin:

www.kariyer.net/delta-tip-merkezi-bil-tip-saglik-hizmetleri-san-is-ilanlari-c50462-p0/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.