İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Polis Akademisi Başkanlığına 2 Akademik Personel Alınacak

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğüne açıktan eleme yoluyla 2 akademik personel alımı yapılacak. İhtiyaç doğrultusunda yapılacak alımda alan, unvan, kadro sayıları ve başvuru yapılacak bilim dallarıyla alakalı adayların taşımaları gereken özel şartlar aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir:

Başvurular Nereye Yapılacak?

Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere değerlendirmeye tabi tutulacak adayların başvurularını Polis Akademisi Başkanlığının İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğünün İdari Birimler Bloğuna yapması gerekiyor. Başvuruların yapılması gereken açık adres aşağıdaki gibidir:

Polis Akademisi Başkanlığı İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü İdari Birimler Kat: 2

Eymir Mahallesi, 49. sokak, posta kodu: 06834 Gölbaşı / Ankara

Telefon numarası: 0312 462 85 21

Değerlendirme sürecinde müracaatların talep edilen unvanın ve alanın açıkça belirtilmesi suretiyle yapılan başvurular dikkate alınacak. Adayların yalnızca bir bilim alınında müracaat etmeleri mümkün.

Başvurular Başladı mı? Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Başvuruların ilanın yayımlandığı tarih olan 19 Kasım 2018 tarihini takiben 15 gün içerisinde tamamlanması gerekiyor. Buna göre adaylar 19 Kasım 2018 ila 3 Aralık 2018 tarihleri arasında başvurularını tamamlamak durumundalar.

Eksik belge ibraz ederek ya da gerçek dışı beyanda bulunarak başvuruda bulunan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Yine adayların, istihdam edildikten sonra belgelerinin eksik olduğu ya da gerçek dışı beyanda bulundukları fark edildiği takdirde görevlerinden uzaklaştırılmaları söz konusudur.

Görevli personel, adayların müracaat esnasında alım ilanına ilişkin sunmuş oldukları tüm belgeleri kayda geçirecek. Tanzim edilecek belgenin sureti ise adayın kendisine teslim edilecek.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar Nelerdir?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 47. maddesinde belirtilmiş olan şartları taşımak
  • Güvenlik soruşturmasından olumlu bir sonuç almış olmak
  • Erkekler için; askerlikle ilişiği bulunmamak
  • Sağlık Yönetmeliği’nde belirtilmiş olan hükümleri taşımak ve dolayısıyla devlet memuru olarak çalışmak üzere sağlık durumu açısından herhangi bir engel teşkil etmemek; bu durumu sağlık raporuyla belgelemek
  • Araştırma görevlisi kadrosuna müracaatta bulunmuş adaylar için müracaat tarihi itibarıyla 34 yaşını tamamlamamış olmak

Polis Akademisi öğretim elemanlığına yükselme ve atama kriterlerini görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Adaylarda Aranan Özel Şartlar Nelerdir?

Adaylarda aranan özel şartlarda yazının başlangıcında paylaşmış olduğumuz tablodaki gibidir. Yalnızca tabloda belirtilmiş olan bilim dallarıyla alakalı özel şartları taşıyan adayların öğretim ve araştırma görevlisi olarak istihdam edilmeleri mümkün.

Bir önceki yazımız olan Adana SASA İş Başvurusu - SASA İşçi Alımı ve İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.