İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

PTT 2015 Memur ve Personel Alımı Yapacak Mı

PTT Genel Müdürlüğü 2015 Memur ve Personel Alımı Yapacak Mı

Merhaba Sayın İş arayanlar. Eğer sizde KPSS e girdiniz ve hala atanma umudunuz varsa bunlardan en büyük kadrosuna sahip kurumlardan birisi olan PTT Genel Müdürlüğü hala ne kadar alım yapacak bunu açıklamadı. İnsanlar büyük bir umutla KPSS’e girdi ve puanını aldı. Artık tek umut atanmaya kaldı.Her sene olduğu gibi 2015 yılında da personel alımı yapan PTT bu sene biraz geçte olsa açıklayacaktır. İşsiz gençler bir umut PTT den yapılacak olan açıklamayı beklemektedir. PTT Memur ya da Personel Alımı Ne Zaman Yapacak diye bir çok soru almaktayız. Bizlerde açıklama bekliyoruz.

PTT Personel ve Memur Alımı Ne Zaman Yapcak

Bize soracak olursanız az daha sabır etmeniz gerekmektedir. Malum PTT ülke genelinde en büyük kadroya sahip kurumların başında gelmektedir. Hem posta dağıtım görevlisi hem de PTT Şubelerinde çalışmak istiyorsanız az daha sabır arkadaşlar. Er ya da geç alım yapacaktır. Eğer sizde PTT Şubelerinde iş başı yapmak istiyorsanız ve KPSS’den güzel bir puan aldıysanız puanınız boşa gitmez.

En az 2-3 bin kadar kişi alması gereken PTT den henüz bir açıklamaya gelmedi. Ama açıklama gelir gelmez sitemiz üzerinden bildireceğiz. PTT Personel Alımı 2015 yılında kesin yapılacaktır demiyoruz. Bizlerde beklemedeyiz.Yalnız PTT den büyük bir hamle beklemekteyiz. İnsanlar için iş umudu olacak olan PTT umuyoruz ki yakın zamanda personel ve memur alımı yapsın.

 

Bir önceki yazımız olan BOTAŞ 2015 Personel Ve Eleman Alımı Başvuru Formu başlıklı makalemizde Botaş Eleman Alımı, Botaş İş Başvurusu 2015 ve Botaş İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.