İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

SYDV Balıkesir Dursunbey Personel Görevli Alımı İş Başvurusu

SYDV Balıkesir Dursunbey İlçesi İş İlanları 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Balıkesir ilimize bağlı olan Dursunbey ilçesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi pozisyonununda çalışacak personel alımı yapacaktır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı faaliyet gösteren vakıfta bu pozisyonda görev almak isteyenlerin üniversite mezunu olması şartı aranmaktadır.Farklı bölüm mezunları arasından alınacak olan personeller arasında yer almak istiyorsanız KPSS’den de en az 60 ve üzeri bir puan almış olmanız gerekmektedir. İlçede ikamet ediyorsanız ve üniversite mezunu olarak Ekim 2015 tarihinde başvurusu devam eden ilanları değerlendirmek istiyorsanız aranan şartlara bakınız. Son başvuru tarihi 14 Ekim olarak belirlenmiş olup alınacak olan personel belirsiz süreyle çalışacaktır.

BALIKESİR DURSUNBEY SYDV EKİM 2015

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1 – 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak(İhtiyaç durumuna göre Mütevelli Heyeti tarafından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak avantajlı koşul olarak değerlendirilebilir.)

2- Yurt dışı Üniversitelerin benzer bölümlerinden mezun olup YÖK’ ten denklik belgesi almış olmak

3- 2014 veya 2015 yılı KPSS sınavına girmiş olmak ve bu sınavdan KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak

4- B sınıfı ehliyete sahip olmak

5- Bilgisayar kullanıyor olmak. (Bilgisayar sertifikalarının özel kurslardan, MEB?den yada Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden alınmış olması, Lisans düzeyinde eğitimini almış olmak.)

6- Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,

7- En az 6 aydır Dursunbey ilçesinde ikamet ediyor olmak veya Dursunbey İlçesine nüfusu kayıtlı bulunmak. İşe alınması halinde Dursunbey ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.

8- İkinci yabancı dil, yüksek lisans yapmış olmak, işitme engelli dili biliyor olmak,avantajlı koşul olarak değerlendirilebilir. Not:Söz konusu kadro için yapılacak alımda SYDV?ları arası geçiş yolu ile müracaat eden SYDV personeli olması durumunda ilgili personelin talepleri, mülakat sınavı yapılmaksızın öncelikli olarak değerlendirilecek, yatay geçiş yoluyla başvuru olmaması ve/veya başvuruların mütevelli heyetçe yeterli görülmemesi durumunda mülakat sınavı ile personel alınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Aksaray Merkez SYDV Personel Büro Görevlisi Alımı Başvuru başlıklı makalemizde Aksaray İl Merkez SYDV İş Başvurusu, Aksaray Merkez SYDV İş İlanları ve Ekim 2015 SYDV Personel Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.