İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

THY’den Öğretmenlere Yüzde 30 İndirimli Uçak Bileti

THY’den Öğretmenlere Yurtiçi Uçuşlarda Yüzde 30 İndirimli Uçak Bileti

Merhaba Sayın Okurlarımız. Dünya’nın en büyük hava yolu şirketleri arasında yer almakta olan Türk Hava Yolları, yaklaşan Öğretmenler Günü’nü düşünerek Milli Eğitim Bakanlığı ya da Yüksek Öğretim Kurumu’na bağlı olan okullarda görev yapmakta olan öğretmenlere ve ailelerine 20 Kasım 2015 ve 1 Nisan 2016 tarihleri arasında seyahat edilmesi koşulu ile Türk Hava Yolları, Anadolujet ve bu firmaların tüm iç hat uçuşları seferlerinde %30 indirim hakkı verdi.

THY-OGRETMEN-INDIRIMI

Buna ek olarak ise Ercan, Hopa hatları ile Türk Hava Yolları’nın ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları kampanyaya dâhil değildir. Bunun dışındaki THY ve Anadolujet firmalarına ait tüm yurtiçi uçuşlarda %30 indirim geçerlidir.

Türk Hava Yolları’nın öğretmenlere özel bu uygulaması tüm öğretmenleri sevindirecek gibi duruyor. Ayrıca bu indirimin sadece öğretmenlere değil onların ailelerine de yönelik olması uygulamayı daha da güzel hale getirmiş. Artık belirtilen tarihler arasında öğretmenler ailelerinin yanına indirimli bir şekilde uçabilir ya da yine aynı şekilde aileleriyle, eşleriyle birlikte yurtiçi uçuşu gerçekleştirebilir.

KAMPANYA ŞARTLARI

1-) Bu kampanya, yolcu isim kaydı kısmında soyadı aynı olan en az 1 kişi ya da en fazla 4 kişi için geçerlidir.

2-) İki soyada sahip yolcular ise rezervasyon esnasında soyadı kısmına ailesiyle aynı soyadı girerek öğretmen indirimine sahip olacaktır.

3-) Çift soyad kullanan yolcular, ikinci soyadını isim hanesine yazarak bu tarifeden yararlanabilir.

4-) Kampanya başlamadan önce yani kampanya tarihinden önce de konfirme rezervasyon yaptırmış olan yolcular da bu tarifeden yararlanabileceklerdir.

5-) Seyahat değişikliği ya da iade de kampanya kapsamındadır.

6-) Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek ister ise indirim geçersiz olacaktır.

7-) Açık olarak düzenlenmiş olan biletlere indirim uygulanmayacaktır.

😎 INF diye tabir edilen bebek yolcu tipleri için ayrıca indirim uygulanmayacaktır.

9-) Aktarmalı seferler için de indirim uygulanacaktır.

10-) Bu kampanya; diğer kampanyalar ya da indirimler ile birleştirilemez.

Kampanya dahilinde biletler 5 Ekim 2015 ile 1 Nisan 2016 (dahil) tarihleri arasında alınabilecektir. Aynı soyada sahip en fazla dört bilet kampanya kapsamına girmektedir.

Bir önceki yazımız olan EGM Kiralık Araç Bildirim Sistemi KABİS Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde EGM KABİS Nedir ?, Emniyet Kiralık Araç Bildirme Sitesi ve KABİS Araç Kiralama Bildirim Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.