İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Tülomsaş 7 Adet Daimi İşçi Alımı İlanı Başvurusu 2015

TÜLOMSAŞ Ağustos 2015 İşçi Alımı İlanı

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin büyük kurumlarından birisi olan Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. Eskişehir’de görevlendirmek üzere 4 adet eski hükümlü daimi işçi  ve 3 adet Engelli İşçi olmak üzere 7 adet personel alımı yapacaktır. Başvuru yapmak isteyenlerin Eskişehir İŞKUR İl Müdürlüğü üzerinden İş Talep Formu doldurması istenmektedir. Başvurular 10 Ağustos 2015 tarihinde yani bugün başlıyor ve 19 Ağustos 2015 tarihinde ise son bulacaktır. Bu tarihler arasında belirtilen yere başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Alınacak olan daimi işçiler arasında hem ilköğretim mezunu hem de lise mezunu olanlar yer alacaktır. Eğer belirtilmiş olan şartları taşıyorsanız www.iskur.gov.tr adresi üzerinden Online Başvuru da yapabilirsiniz. İşçi Alımında aranan şartlara göz atalım.

Tülomsaş Ağustos 2015 İşçi İlanı

ESKİ HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIMI KADROLARI

1 Kişi Tesviyeci : Meslek Lisesi Mezunu
1-Kişi Elektrikçi: Meslek Lisesi Mezunu
2-Kişi Kaynak Teknisyeni: Meslek Lisesi Mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şeklide Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır.

ENGELLİ İŞÇİ ALIMI KADROLARI

1-Kişi Arşiv Destek Elemanı: En az Lise Mezunu
İstenen Belge: ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİ KULLANICI

1-Kişi Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü: En az Lise Mezunu
İstenen Belge: BİLGİSAYAR DESTEKLİ GRAFİK TASARIM

1-Kişi Vinç Operatörü: İlköğretim Mezunu
İstenen Belge:SERDÜMEN YETİŞTİRME

İşgücü talep şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 10.08.2015 tarihinde yayımlanmıştır. İsteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Eğer belirtilmiş olan şartları taşıyorsanız ve kadroların size uygun olduğunu düşünüyorsanız Eskişehir İŞKUR İl Müdürlüğü üzerinden ve online işlem üzerinden İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağustos 2015 Kamu Memuru Personeli İşçisi Alımı İlanları başlıklı makalemizde 2015 Ağustos Tüm Memur Alımı İlanlarına Bak, Ağustos 2015 Kamu Kurumu İşçi Alımı İlanları ve Kamuya İşçi Alımı Başvuru Şartları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.