İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Tuzla Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı 2016

İstanbul Tuzla SGK İşçi Alımı 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılan açıklama doğrultusunda; Samsun/İlkadım Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı, İstanbul/Tuzla Sahil Güvenlik ve Marmara Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı, Mersin Sahil Güvenlik Onarım Komutanlığı ve İzmir/Bayraklı Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Komutanlığı gibi yerlerde istihdam edilmek üzere toplamda operatör, işçi, elektrikçi, dökümcü, tornacı, armador işçisi, kaynakçı, raspacı, teknisyen vb. pozisyonları için 102 işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuru yapmadan önce genel başvuru koşullarına dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

SAHIL-GUVENLIK-KOMUTANLIGI-TUZLA-ISCI-ALIMI

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1- Türk vatandaşı olmak,

2- 18 Yaşını tamamlamış olmak,

3- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edim ifasına fesat karıştırma, suçta kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

4- Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu olması,

5- Sağlık durumunun tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışmasına uygun olduğuna dair sağlık kurulu raporu almak.Sağlık Raporu İş Yeri Hekimi tarafından incelenecek ve 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 15’inci maddesi gereği kişinin yapacağı işe uygun olduğunu belirtilen sağlık raporu İş Yeri Hekimi tarafından düzenlenecektir.

6- Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak şarttır.

7- İşe göndermede öncelik hakkından yararlanacak adaylar, durumlarını daha önce çalıştıkları kamu kurum ve kuruluşlarından alacakları belgeyle ispat etmek zorundadırlar. Terörle mücadele sırasında malul sayılmayacak şekilde yaralananlar, sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısıyla, terörle mücadelede göstermiş oldukları üstün başarı nedeniyle takdire layık görülenler Kuvvet komutanlığı için asgari Tugay Komutanlığınca, Jandarma Genel Komutanlığı için asgari Alay Komutanlıklarınca kendilerine verilen takdir belgeleriyle durumlarını belgelemeleri gerekmektedir.

8- Adayların talep edilen nitelikleri taşıyıp taşımadığı Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı tarafından kontrol edilecek, aranan şartları taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.Adayların sınavları Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı tarafından yapılacaktır. İş yeri tarafından yapılan sınavı kazanan adaylardan başarı sırasına göre, talep sayısı kadar tüm şartları eksiksiz yerine getiren adaylar işe başlatılacaktır. Yukarıdaki şartları taşımadıkları sonradan ortaya çıkan adaylar, sınavı kazanmış olsalar bile sınavları geçersiz sayılacaktır.

Başvurular ise 29 Ağustos 2016 – 7 Eylül 2016 tarihleri aralığında yapılacaktır. Alım yapılacak pozisyonlar için adaylardan aranan özel şartlar ise ilanların tam metinlerinde yer almaktadır.

İstanbul Tuzla Sahil Güvenlik Komutanlığı 39 İşçi Alımı İlanının Tam Metnini OKUYUNUZ

Samsun İlkadım Sahil Güvenlik Komutanlığı 21 Sürekli İşçi Alımı İlanının Tam Metnini OKUYUNUZ

İzmir Bayraklı Sahil Güvenlik Komutanlığı 21 Sürekli İşçi Alımı İlanının Tam Metnini OKUYUNUZ

Mersin Sahil Güvenlik Komutanlığı 21 Sürekli İşçi Alımı İlanının Tam Metnini OKUYUNUZ

Bir önceki yazımız olan Apartman Görevlisi Arayan Apartmanlar ve Kapıcılık İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ercankirdok dedi ki:

    usta gemiciyim tersanede raspa ve boyacı olarak çalışmak istiyorum