İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

12 Haziran 2017 İzmir Depremi Kaç Şiddetinde Oldu?

Merhaba Sayın Okurlarımız. Bugün yani 12 Haziran 2017 tarihinde İzmir’de saat 15:28 – 15:30 saatleri arasında deprem gerçekleşti. Depremin şiddeti henüz açıklanmasa da yoğun bir şekilde hissedilmesi ile birlikte halk arasında da paniğe yol açtı.

Depremin şiddetinin açıklanması ise İzmir halkı tarafından Kandilli Rasathanesinden beklenmektedir. Kandilli Rasathanesi son depremler verileri henüz sisteme yansıtılmamış durumdadır. Bunun ile birlikte son depremlerin yayımlandığı web sitesi yoğunluktan dolayı yavaşlamış olarak görünüyor.

Saat 13:00 sıralarında Manisa’da da depremlerin gerçekleştiği son depremler arasında yer almaktadır. Şimdi ise İzmir halkı merakla depremin şiddetini ve merkezini merak etmektedir. Kandilli Rasathanesi’nin kısa süre zarfında ölçümleri sisteme yansıtması beklenmektedir.

Bundan yaklaşık iki ay önce yani Nisan ayında olan depremler de İzmir halkında küçük de olsa paniğe sebep olmuştu. Şimdi ise depremlerin devamının gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu. Ayrıca depremin yüksek binalarda daha yoğun ve sık hissedildiği belirtildi.

Tüm bunların yanı ise depremin İstanbul ve Bursa illerinde de gerçekleştiği bilinmektedir. Kandilli Rasathanesi’nin sitesi şu an da yoğunluktan dolayı çökmüş durumdadır.

12 Haziran 2017 İzmir, İstanbul ve Bursa depreminin merkezinin Ege Denizi ve İzmir depreminin şiddetinin ise 6.3 olduğu bildirildi.

Bir önceki yazımız olan Geçici Kimlik Kartı ile YGS LYS Girilebilir Mi? başlıklı makalemizde Geçici Kimlik Kartı Başvurusu, Geçici Kimlik Kartı İle ÖSYM Sınavlarına Girilir Mi? ve Geçici Kimlik Kartı Nereden Alınır? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.