İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2015 Düzce Kaynaşlı Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı

Düzce Kaynaşlı Belediyesi Ekskavatör Operatörü Alımı Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Düzce ilimize bağlı olan Kaynaşlı Belediyesinde geçici olarak çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacaktır. Ekskavatör Operatörü kadrosu için görevlendirilecek olan bu iş ilanı için başvurular 1 Temmuz tarihinde başlıyor ve 13 Temmuz tarihinde son buluyor. İlçede ikamet ediyorsanız ve bu alanda ehliyetiniz gerekli belgeleriniz varsa İş Başvurusu yapmalısınız.En az İlköğretim Mezunu olanların başvuru yapabildiği bu ilanda belediye tarafından tecrübe aranan bir kriter olarak beliritlmiştir. En az 10 yıllık bu alanda deneyimi olanların iş başvuruları kabul edilmektedir. Geçici olarak İşçi Alımı Temmuz ayında da İlçe belediyelerde devam ediyor.

Düzce Kaynaşlı Belediye İlanı 2015

Ekskavatör Operatörü olarak ilçe belediyesinde çalışmak istiyorum diyenler Düzce İlçe Belediyesi olan Kaynaşlı Belediyesinin alacağı işçilerde aramış olduğu kriterler aşağıdaki gibidir.

Aranan Şartlar

1- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
2- Düzce İli Kaynaşlı İlçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak.
3- En az İlkokul mezunu olmak.
4- E Sınıfı ehliyeti bulunmak
5- Ekskavatör Kazıma ve Yükleme Belgesinin en az on (10) yıllık olması.
6- Alınacak Geçici Mevsimlik işçi 2015 yılı içerisinde 5 ay 29 günü geçmemek üzere çalıştırılacaktır.
7- İş Kanununa göre çalışma vasıflarına sahip olmak.
8- İşe alınacak kişi yukarıda belirtilen işlerin dışında Belediye Başkanlığınca verilecek olan görevler doğrultusunda çalıştırılacak ve çalışma programına riayet edecektir.

NOT: Kura 13.07.2015 Pazartesi günü 10:00-11:00 saatleri arasında Kaynaşlı Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

İlanda belirtilmiş olduğu gibi geçici olarak alınacak olan işçiler 6 aydan uzun süreyle çalıştırılmamak üzere alınmaktadır. Başvurular Belediye Başkanlığına yapılacaktır.Herhangi bir İŞKUR İlanı değildir.Ayrıca başvuru yapanlar arasında bir kura seçimi yapılacaktır o da not kısmında belirtilmiştir. Belediyede bir an önce işe başlamak isteyenlerin son günü kaçırmamaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Birecik Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde Birecik Belediyesi Tekniker Alımı İlanı 2015, Haziran 2015 Personel Alan Belediyeler Listesi ve Şanlıurfa Birecik Belediyesi İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.