İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Tokat Ataköy Belediyesine Kadrolu İşçi Alımı İlanı Başvurusu

Ataköy Belediyesine Kadrolu İşçi Alımı İlanı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Tokat İlimize bağlı olan Ataköy ilçe belediyesinde görev alacak 1 adet kadrolu personel alımı yapılacaktır. Eylül 1’de başlayan başvurular 6 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecektir. Alınacak olan personel Muhasip kadrosunda olacaktır. İş Başvurusu yapmak isteyen adayların belirtilmiş olan tarihler arasında başvurusunu yapması gerekmektedir. Aksi durumda bu tarihler geçtikten sonra başvurular kabul edilmemektedir. Muhasip’in anlamını bilmeyen adaylar için aktaralım ki Özel şahısların, kurum ve kuruluşların, enstitülerin ve devlet dairelerinin, muhasebe ile ilgili defterlerinin ve dosyalarının tertip ve tanzimlerinin esasa bağlanmasını planlayan, yöneten, muhasebe ile ilgili problemleri hakkında tavsiyelerde bulunan kişiye denilmektedir.

TOKAT ATAKÖY BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

 

MUHASİP ALIMI YAPAN TOKAT ATAKÖY BELEDİYESİ 

Muhasip pozisyonunda çalışacak olan kadrolu personeller için eğitim durumu ise başvuru yapacak olanlarda eğitim durumu 4 yıllık Mezun olmak gerekmektedir. Alt kısımda başvuruda aranan tüm şartlar ve başvuru şekli hakkında detaylar yer almaktadır.

ARANAN ŞARTLAR VE BELGELER

1-Muhasip
2-4 Yıllık İşletme Fakültesi Mezunu Öğrenimli
3-25-30 yaş aralığı olanlar
4-Erkek
5-Askerliğini yapmış yada tecilli olmak
6-Beldemizde ikamet ediyor olmak
7-Öz geçmişi
8-Kamu Kurumunda mesleği ile ilgili en az 2 çalışmış olmak
9-E sınıfı ehliyetli
10-KPSS den en az 74 puan almış olmak.

SÖZLÜ SINAV BİLGİLERİ

Tokat Çalışma İş Kurumu tarafından bildirilecek adaylar mülakat(sözlü) sınavına tabi tutulacaktır.

Sözlü sınavına girmeden 2 saat önce istenilen belgelerle birlikte belediyemizde İşleri hazır bulunacaktır.

Gerçeğe aykırı belge veren adaylar mülakat (sözlü) sınava alınmayacaktır. 31.08.2015

Yukarıda ilan hakkında tüm bilgiler yer almakta olup son başvuru tarihi 6 Eylül’dür. Bu tarihe kadar başvurunuzu belediyeye yapmanız gerekmektedir. Başvuru tarihi geçtikten sonra ilan pasif duruma düşmektedir. İlçede ikamet ediyorsanız ve şartları taşıyorsanız Tokat Belediyesi bünyesinde görev alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Boğazlıyan Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı İlanı 2015 başlıklı makalemizde Boğazlıyan Belediyesi Kadrolu Personel Alımı İlanı, Eylül 2015 Kamuya İşçi Alımı Yapan Belediyeler ve Yozgat Belediyesi İŞKUR İşçi Alımı İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.