İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2015 Yılı 74 Bin Kamu Personeli Atamaları Ne Zaman

2015 Yılı 74 Bin Kamu Personeli Atamaları ve Kadrolar 

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer sizde 2015 yılında atama bekleyen bireylerdenseniz sizleri sevindirecek olan haber Maliye Bakanı Mehmet Şimşek‘ten geldi. 2015 yılı bütçesi ile toplamda 74 bin personel ataması yapılacaktır. Bu nedenle şansınız bir hayli yüksek. Ama siz işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız sitemizi sık sık takip etmeli ve sitemizde yayımlanan iş ilanları hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek 74 bin memur ataması hakkında konuştu ve olumlu bir haber ortaya çıktı diyebiliriz.

74 BİN KAMU PERSONELİ ALIMI KADROLARI 2015

Mehmet Şimşek 2014 yılında tam 104 bin devlet personeli alımı yaptıklarını ve bu rakamın 2015 yılında da 74 bin kadar olacağını söyledi. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Türkiye Büyük Millet Meclisi bütçe görüşmeleri esnasında söz aldı ve bir takım açıklamalarda bulundu. Bakan Şimşek; 2015 yılı bütçesinin onaylanmasıyla 74 Bin kamu personeli alımı olacağını söyledi. Peki Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak diye merak ediyorsanız sizlere bu konuda da bilgi vereceğiz.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından açıklanan 74 Bin Devlet Memuru Alımı Yapılacak Kadroların başında 34 Bin kişinin zaten doktor hakim ve polis gibi alımlar olduğunu söyledi. Bunların dışında kalan kadrolarda otomatik olarak atama yapılacaktır dedi. 2015 yılına girmemize az bir zaman kala sizlerinde hala umudu varsa asla umudunuzu kaybetmeyin diyoruz. 2015 Yılında 74 Bin Memur Ataması 2015 yılının ilk aylarında ilgili bakanlıklar tarafından açıklanacaktır. dedi.

Sizin görüşleriniz nelerdir ? Bizimle Paylaşır mısınız ?

Bir önceki yazımız olan Coca-Cola Satış Temsilcisi Alımı İş İlanı 2015 başlıklı makalemizde Coca-Cola Eleman Alımı, Coca-Cola İş Başvurusu ve Coca-Cola İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.