İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2016 Ocak Ayında Memur Personel Alımı Yapan Yerler

2016 Ocak Ayı Personel Memur Alımı Yapan Kamu Devlet Kurumları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Her ay olduğu gibi bu ayda çeşitli kamu kurumları ve resmi kurumlar personel, memur gibi alımlar yapmaktadır. Gerek sözleşmeli olarak gerek ise tam zamanlı olarak personel, memur ve işçi unvanlarında alım yapacağını açıklayan kurumlar oldu. Biz de sizler için kurumların bu ilanlarını derleyerek tek başlık altında topladık. 2016 yılı Ocak ayı sonuna kadar bu yazı sürekli yeni eklenen ilanlar ile birlikte güncellenecektir. Konuyu takibinize alarak yeni eklenen ilanları da güncel olarak görme şansına sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda Ocak ayı boyunca eklenen ilanlar güncel bir şekilde bulunmaktadır. Genellikle devlet kurumlarına personel alımlarında KPSS şartı da aranmaktadır. Ayrıca baktığınız ilanların son başvuru tarihinin sona ermiş olmamasına da dikkat etmelisiniz.2016-OCAK-PERSONEL-ALAN-KURUMLAR

PTT PERSONEL ALIMI 2016: Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT tarafından yapılan açıklama doğrultusunda PTT kurumunda istihdam edilmek üzere gişe görevlisi, büro görevlisi ve dağıtıcı alımlarının gerçekleşeceği bildirilmiştir. İlan için başvuru tarihleri ise; 11 Ocak 2016 – 17 Ocak 2016 olarak belirtilmiştir.


 

♦ AYDIN BOZDOĞAN SYDV PERSONEL ALIMI: Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde bulunan SYDV kurumuna sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Son başvuru tarihi ise 19 Ocak 2016 olarak bildirilmiştir.


♦ TÜBİTAK PERSONEL ALIMI 2016: Ülkemizin değerli ve önemli kurumları arasında yer alan TÜBİTAK, İLTERAN için Ar-Ge personeli alımları yapacağını duyurdu. İlanın detayında aranan nitelikleri bulabilirsiniz. İlan için son başvuru tarihi, 27 Ocak 2016 olarak açıklanmıştır.


 

 DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI SUBAY ALIMI 2016: Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı olan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılan açıklama neticesinde 2016 yılı 1. dönem subay alımlarının başladığı duyuruldu. Başvurular için son tarihin 24 Ocak 2016 olduğu da bildirildi.


 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2016: Önemli bakanlıklardan biri olan Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan açıklama neticesinde bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere belirtilen lisans mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlan için başvuruların ise 25 Ocak 2016 – 5 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacağı açıklanmıştır.

Bir önceki yazımız olan PTT 2016 Yılı Gişe Personeli Büro Görevlisi Alımı İlanı Başvuru başlıklı makalemizde PTT 2016 İlanları Başvurular, PTT 2016 Ocak Personel Alımı İlanları ve PTT 2016 Personel Alımı İlanı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erdinç Orçan dedi ki:

    Zabıta veya itfaiyeci olmak istiyorum fakat nasıl başvuru yapmam gerekiyor bilmiyorum . Ve nezaman başvuru yapmalıyım .