İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Diyarbakır Dicle Üniversite İş Başvurusu 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Dicle Üniversitesi Rektörlüğü tarafından verilen ilana göre üniversitede görev alacak 1 adet personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak olan personel 4/B’li çalışacak ve kadrosu Eczacı olacaktır. Alınacak olan eczacının Eczacılık Fakültesi mezunu olmak ve en az 10 ( On ) yıl serbest eczacılık deneyimi olmak şartı aranmaktadır. Bu şartı taşıyanlar 23 Temmuz-6 Ağustos 2015 tarihleri arasında başvurusunu yapması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylarda aranan kriterler neler olacak ve kimler başvuru yapacak ilan tam metninde tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Temmuz ayında olduğu gibi Ağustos 2015’de de Üniversiteler Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Eczacı olarak üniversitede çalışmak isteyenlerde aranan kriterler aşağıdaki gibidir.

Diyarbakır Dicle Üniversite İlanı

ECZACI ALIMI GENEL ŞARTLAR

a) Türk Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
b) Kamu haklarından yoksun olmamak,
c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı herhangi bir suça karışmamış olmak,
d) Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak,
e) 657 Sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
f) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

a) Öğrenim Belgesi ve Fotokopisi.
b) Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi.

Atanmaya hak kazanan asil ve yedeklerin listesi 10 iş günü içerisinde www.dicle.edu.tr adresinden yayımlanacaktır.

ADRES:

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü / Personel Daire Başkanlığı Üniversite Kampüsü / DİYARBAKIR

İlan Tam Metni İçin TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Temmuz Tüm Memur ve Personel Alımı İlanları başlıklı makalemizde Devlet Kurumları Temmuz 2015 İlanları Başvuru, Hangi Devlet Kurumları Memur Alımı Yapıyor 2015 ve İşçi Alımı Temmuz 2015 Tüm İlanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.